МОНТАЖ

Від якісного монтажу залежить термін служби і зручність використання світлопрозорих та захисних конструкцій. Компанія Лінія Комфорту здійснює якісне встановлення вікон, ролет, воріт, маркіз, шлагбаумів власними спеціалізованими бригадами. Всі наші майстри – фахівці з багаторічним досвідом, яким під силу монтаж конструкцій будь-якої складності.

ПЕРЕВАГИ МОНТАЖУ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Монтаж може як входити у базовий пакет послуг при купівлі товару, так і замовлятися окремо. Ми радимо користуватися професійним монтажем від наших фахівців навіть якщо Ви придбали продукцію без послуги у сервісному пакеті, адже переваги очевидні:

  1. Всі монтажні роботи виконують майстри компанії. Ми не користуємося послугами сторонніх підрядників.
  2. Всі майстри Лінії Комфорту – фахівці з багаторічним досвідом і стажем, вони мають відповідний фах та постійно проходять навчання, щоб вдосконалювати свою майстерність.
  3. На всі послуги з монтажу надається гарантія. Якщо раптом щось не працює, як треба, ми усунемо недолік за гарантією.

Послуги монтажу по відношенню до продукції інших компаній не надаються. Ми встановлюємо лише власні вироби і даємо гарантію тільки на їх монтаж.

НАС ОБИРАЮТЬ ЛІДЕРИ

Монтаж світлопрозорих та захисних конструкцій від Лінії Комфорту вже давно став синонімом високої якості та професіоналізму. Наших майстрів обирають лідери, довіряючи їм працю підвищеної складності. Сотні об’єктів у найбільших ТРЦ, банках, офісних центрах, магазинах, ресторанах та музеях свідчать про блискуче виконаний монтаж!

НАШІ МАЙСТРИ ЗА РОБОТОЮ

X