СКЛЯНІ ДВЕРІ

Скляні двері від Лінії Комфорту – стильна та функціональна частина інтер’єру. Вже понад 16 років ми виготовляємо та встановлюємо скляні двері міжкімнатні. У нас можна замовити за індивідуальним проектом та купити скляні двері дляофіса, котеджа або ТРЦ.

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ДВЕРІ В ОФІС

Об’єкт – офіс “Young business club”. Необхідно встановити цільноскляні міжкімнатні двері. Основні вимоги замовника – високі теплоізоляційні характеристики, якісна фурнітура, великий ресурс роботи, стильний вигляд.

СКЛЯНІ ДВЕРІ ДЛЯ ОФІСА "ВИЯР"

Об’єкт – офіс компанії “ВиЯр”. Необхідно встановити суцільноскляні двері для різних кабінетів та у коридорі. Основні вимоги замовника – максимальна панорамність конструкції, надійність, дизайн в загальному стилі приміщення.

СКЛЯНІ ДВЕРІ ДЛЯ КОВОРКІНГУ

Об’єкт – коворкінг у офісному центрі. Треба встановити скляні двері в кабінках та залах для зручного зонування простору. Основні вимоги клієнта – висока шумоізоляція, міцне скло, єдиний дизайн приміщення.

СКЛЯНІ ДВЕРІ ДЛЯ ДАЧНОГО БУДИНОЧКУ

Об’єкт – дачний будиночок. Необхідно встановити скляні двері та панорамні вікна. Основні вимоги замовника – темний колір профілю, дзеркальність скла. Вікна та двері мають бути в єдиному стилі.

X