ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Набридло, що перехожі заглядають у вікна? Бісить шум вулиці чи сусіднього шосе? У приміщенні влітку нестерпно спекотно, а взимку холодно? До того ж виникла небезпека візиту мародерів та вандалів?

Отже, настав час купити захисні ролети! Компанія Лінія Комфорту понад 15 років займається розробкою, виготовленням та встановленням «під ключ» захисних ролетних конструкцій. У нас Ви можете купити ролети у Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

! Захисні ролети на вікна (рольставні віконні)

! Захисні ролети на двері

! Захисні ролетні ворота (рулонні ворота)

! Захисні ролетні грати.

Наш супер-менеджер знає все про ролети та допоможе вибрати оптимальну конфігурацію конструкції. А ще він швидко зробить розрахунок вартості ролет АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

ПРАВИЛЬНИЙ ЗАМІР - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Мало купити круті ролети – важливо, щоб їх правильно встановили. Тільки тоді вони зможуть захищати приміщення та радувати око, а не перетворяться на ще однин головний біль із вічними гарантійними ремонтами.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали своєї справи. Наші майстри мають великий досвід демонтажу та монтажу ролетних конструкцій, у них прямі руки та фірмові інструменти. А ще вони надто ліниві, щоб переробляти роботу, тому роблять її з першого разу – швидко, якісно, сумлінно. Щоб пишатися новим об’єктом та своєю майстерністю.

ПЕРЕВАГИ РОЛЕТІВ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Наші ролети допоможуть миттєво позбавитися безлічі дратівливих факторів, які загрожують безпеці вашого приватного простору і псують настрій. Ось у чому їх супер-сила:

ЗАХИСТ ВІД МАРОДЕРІВ І ВАНДАЛІВ. Зламати ролети серії Security та Prestige не під силу рядовим “бомбілам”.

ЗАХИСТ ВІД ШУМУ. Ролети чудово нейтралізують шум, тому якщо ваші вікна виходять на жваву вулицю чи шосе, вони забезпечать тишу та затишок.

ЗАХИСТ ВІД СПЕКИ ТА ХОЛОДУ. Ролети допомагають тримати комфортний температурний рівень у приміщенні: влітку блокують сонячні промені та спеку, а взимку не дозволяють склу замерзнути.

ЗАХИСТ ВІД СТОРОННІХ ОЧЕЙ. Набридло, що Вам у вікна постійно заглядають сусіди та перехожі? Ролети вирішать цю проблему!

Лінія Комфорту пропонує величезний вибір ролет – з будь-яким типом короба та полотном будь-якого кольору! У нашому шоу-румі Ви 100% знайдете свою ролетну пару!

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБІТ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

НАШІ РОЛЕТИ - ВАША БЕЗПЕКА

Ролети – сучасна захисна конструкція, яка не тільки не дозволить зловмисникам та вандалам завдати шкоди приміщенню, але й стане окрасою фасаду, наголошуючи на статусі Вашого приватного домоволодіння або підприємства. Компанія Лінія Комфорту більше 15 років займається розробкою, виготовленням та встановленням «під ключ» різних ролетних конструкцій. У нас Ви можете купити ролети у Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

 • Ролети на вікна (рольставні віконні)
 • Ролети на двері
 • Ролетні ворота (рулонні ворота)
 • Ролетні грати.

ПЛЮСИ ВІД ВСТАНОВЛЕННЯ РОЛЕТІВ

Популярність ролет обумовлена ​​їх універсальністю та численними плюсами від використання конструкції:

 1. Ролети захищають від зламу та сторонніх очей.
 2. Завдяки їм не чути шуму з вулиці.
 3. При закритих ролетах у спеку температура в кімнаті знижується на 5 градусів. А втрати тепла взимку через вікна знижуються на 30%. Заощаджуйте гроші на опаленні та кондиціонуванні приміщення.
 4. Завдяки ролетам вікна цілі після бурі чи сильного граду.
 5. Ролетний профіль з перфорацією має маленькі отвори, що пропускають сонячне світло у приміщення. Також він дозволяє розглядати вітрини магазинів, навіть коли магазин закритий.

ДИЗАЙН РОЛЕТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Наша компанія пропонує великий вибір дизайнерських рішень для ролет, завдяки чому Ви підберете ідеальне рішення для будь-якого фасаду. Вибирайте колір за своїм смаком із класичної палітри, або у фактурі дерева чи металу.

Ми пропонуємо 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів, які забезпечують різні варіанти поєднання ролет із фасадом будівлі. Також можна підібрати різні поєднання кольору полотна та обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будинку, а обрамлення – під колір покрівлі чи навпаки.

ЯКІСНИЙ РОЛЕТНИЙ КОРОБ – ЗАПОРУКА КРАСИ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Від вибору ролетного короба залежать експлуатаційні властивості виробу. Неправильно підібраний або неякісний короб нівелює всі плюси ролетів, тому підбором, виготовленням та встановленням ролетів повинні займатися професіонали. Майстри Лінії Комфорту рекомендують наступні поєднання:

 1. Короби 45 ° і 20 ° – ідеальний вибір для будівель з серйозною геометрією.
 2. Круглі та напівкруглі короби успішно підкреслять плавність ліній та гармонійність усіх елементів фасаду.
 3. Вбудований короб прихований у ніші віконного або дверного отвору, забезпечить красу зовні, завдяки чому вся ролетна конструкція органічно впишеться в інтер’єр будь-якої будівлі.

Щоб замовити ролети за індивідуальним проектом або з нашого каталогу, зв’яжіться з менеджером Лінії Комфорту та отримайте безкоштовний швидкий прорахунок вартості конструкції.

X