АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

автоматика для розпашних воріт

ЧЕСНА ЦІНА НА АВТОМАТИКУ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на автоматику для розпашних воріт прямо зараз!

калькулятор ролет

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

Розпашні ворота застосовуються як на приватних ділянках, так і на промислових, комерційних територіях. Стулки відкриваються всередину або назовні. Спеціальна автоматика для розпашних воріт забезпечує ідеальний комфорт.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ АВТОМАТИЧНІ РОЗПАШНІ ВОРОТА

Класичні розпашні ворота – механічні і відчиняються вручну. Але існує можливість полегшити життя та позбавитися необхідності докладання фізичної сили за допомогою установки автоматики для розпашних воріт. Вона має наступні переваги:

  • розпашні ворота ефективно фіксуються приводом, що надає конструкції безпеку;
  • для відчинення не треба докладати фізичних зусиль. Достатньо натиснути кнопку на пульті дистанційного керування;
  • істотно спрощується процес відчинення воріт, що особливо важливо при поганій погоді.

ЯКИЙ БУВАЄ ПРИВІД ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ:

Автоматизація розпашних воріт – це сучасне рішення. Головне – вибрати тип приводу. Існує два типи:

1. Лінійний. Монтаж виконується по центру, знизу або зверху конструкції. У комплекті йде редуктор з черв’ячною передачею. Він працює практично безшумно. Для функціонування необхідний струм у 230 В. Якщо з технічних причин автоматичне відчинення не відбувається, то можна виконати його вручну. Лінійні приводи вирізняються тривалим терміном експлуатації, оскільки забезпечується уповільнення ходу в останній точці маршруту стулок. Ще один плюс – доступна ціна. В процесі відчинення стулки розкриваються на 90 градусів. Цей аспект обов’язково треба враховувати.

2. Важільний. Максимально надійний і зносостійкий тип приводу. На відміну від лінійних, тут стулки відчиняються на 120 градусів, утворюючи хороший проїзд. Встановлення автоматики реально виконати самостійно. Завдяки спеціальним важелям завжди забезпечується плавний хід, тому немає потреби в уповільненні. Для функціонування потрібен змінний струм у 230 В або постійний у 24 В. У багатьох моделях додатково передбачається резервна батарея, що дозволяє автоматиці працювати у стандартному форматі в будь-яких умовах.

Сьогодні можна придбати найрізноманітніші системи автоматики. Є різні конструкції за масою, параметрами, інтенсивністю застосування. Бажано купувати механізми, здатні функціонувати при вимкненому живленні. Це корисно у разі виникнення форс-мажорних ситуацій. Купуючи комплект, покупець отримує всі необхідні елементи, зокрема пульт дистанційного керування. Якщо виникнуть труднощі з вибором, компетентні співробітники допоможуть прийняти правильне рішення, дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука підбору ідеальної автоматики для розпашних воріт та її якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Які переваги мають автоматичні розпашні ворота?

Автоматика для розпашних воріт надає їм наступні переваги:

  • розпашні ворота ефективно фіксуються приводом, що надає конструкції безпеку;
  • для відчинення не треба докладати фізичних зусиль. Достатньо натиснути кнопку на пульті дистанційного керування;
  • істотно спрощується процес відчинення воріт, що особливо важливо при поганій погоді.

Чим відрізняються важільний привід на розпашні ворота та лінійний привід?

Важільний привід для розпашних воріт та лінійний привід мають різні конструкції та потребують різних способів монтажу на розпашних воротах з різною шириною стовпів. Важільний привід для розпашних воріт можна встановити на широкі цегляні або бетонні стовпи де відстань від центру петлі до краю стовпа складає більше, ніж 100мм. Важільний привід переважно обирають для розпашних воріт з художньої ковки, оскільки він своїм корпусом і зовнішнім виглядом не псує та не закриває дизайн. На вузькі сталеві стовпи переважно встановлюють лінійні приводи.

Що містить базовий комплект автоматики для розпашних воріт?

Всі комплекти автоматики на розпашні ворота залежно від ширини стулки та її ваги базово комплектуються 2-ма приводами, панеллю керування, комплектом фотоелементів безпеки, приймачем і пультом дистанційного керування. Додатково для підвищення безпеки та зручності користування рекомендується використання сигнальної лампи помаранчевого кольору, яка сигналізує про те, що розпашні ворота рухаються.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильну автоматику та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо автоматику для розпашних воріт будь-якого розміру - промислових та в'їзних. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

автоматика для розпашних воріт

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X