Будівельні організації

Лінія Комфорту запрошує до співпраці будівельні організації з позитивним досвідом і бажанням втілювати цікаві масштабні проекти. Наша компанія надає послуги та виготовляє продукцію для малого, середнього, великого бізнесу та приватних осіб. Широке коло постійних клієнтів та інтенсивний потік нових відкривають чудові можливості для самореалізації в професійній сфері та можливості заробляти, займаючись улюбленою справою. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці.

СПІВПРАЦЯ З ЛІНІЄЮ КОМФОРТУ - ЦЕ ВИГІДНО

Лінія Комфорту надає вигідний пакет послуг для будівельних організацій, з якими співпрацює. Зокрема, партнерство містить наступні аспекти:

ФІНАНСОВА СТОРОНА

Ми гарантуємо прозору схему роботи. Фінансова сторона питання регулюється договором, у якому чітко прописуються зобов’язання обох сторін.

Лінія Комфорту дбає про фінансові зобов’язання та жодного разу не прострочила платежі. З точки зору фінансових умов співпраці – вони в нас найвигідніші!

Організація фотозйомки для Вашого портфоліо

Наша компанія співпрацює з найкращими інтер’єрними фотографами та фото-студіями. Ми проведемо якісну фото- та відеозйомку для Вашого портфоліо.

Професійні яскраві фото якісно зроблених обїєктів – вагомий додаток до резюме як в Україні, так і за кордоном.

Розміщення вашого портфоліо на сайті компанії та у соціальних мережах

Реклама від партнерів є важливим аспектом для залучення нових замовників.

Щоб про Вашу роботу дізнались потенційні клієнти, ми розмістимо спільний проект на сайті компанії та у соціальних мережах на тематичних пабліках, які відвідує цільова аудиторія.

Скористайтеся нашою професійною промоцією!

Місце для зустрічі з клієнтом

Робота з клієнтами – зустрічі та ділові переговори – є важливою складовою успіху проекту.

Ви завжди можете призначати зустрічі своїм клієнтам у нашому мітінг-румі та шоу-румі і наочно показувати клієнту вироби та матеріали, потрібні для реалізації проекту. А також розраховувати на експертну допомогу наших менеджерів.

Акції та заходи для партнерів

Лінія Комфорту турбується про своїх партнерів та надає можливості для вдосконалення майстерності виконробів, архітекторів та дизайнерів за рахунок тематичних курсів від компанії.

Також ми регулярно проводимо івенти, закриті розпродажі, партнерські бонуси, цікаві акції, вигідні пропозиції та безліч інших заходів, які роблять співпрацю з нами сповненою позитивних емоцій.

X