ОФІСНІ ТА МІЖКІМНАТНІ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ВИРОБНИКА

алюминиевые перегородки киев

ЧЕСНА ЦІНА НА ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на перегородки прямо зараз!

калькулятор ролет

ТИПИ ПЕРЕГОРОДОК

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

бесплатный замер

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних перегородок та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується на скляні перегородки ціна?

На скляні перегородки ціна враховує тип профілю та його характеристики, скло (загартоване, вітражне, з декоративним чи дизайнерським оздобленням або без нього) та фурнітуру. Також враховується площа скління.

Наскільки енергоефективними є офісні та міжкімнатні перегородки?

Якщо енергоефективність перегордок в пріоритеті, найкращий вибір – металопластикові перегородки. Вони мають дуже високий коефіцієнт енергоефективності. А за умови використання теплого металопластикового профілю з 5-ма та більше камерами і енергоощадного склопакету металопластикові перегородки навіть більше збережуть тепло у приміщенні, ніж класичні цегляні міжкімнатні стіни.

Наскільки міцним та безпечним є скло в перегородках?

Сучасні скляні перегородки та алюмінієві перегородки виробляють з дуже міцного загартованого скла, яке стійке до механічних пошкоджень та подряпин, його важко ненавмисно розбити. При розбитті загартоване скло розсипається на маленькі негострі кубики, тому дуже безпечне в експлуатації. Металопластикові перегородки мають різні склопакети включно з триплексним склом, яке безпечне, адже при пошкодженні не розбивається на гострі уламки.

Як можна декорувати міжкімнатні перегородки?

Суцільноскляні та алюмінієві перегородки можуть мати багато варіантів оформлення. Доступні види дизайну можна поєднувати, створюючи сучасні стильні інтер’єрні рішення. Колір профілю змінюється шляхом анодування або фарбування в RAL. Для декору скла найбільш поширені такі види оформлення:

Піскоструменева обробка скла. Популярний вид дизайну, найпоширеніший в офісах та торгових центрах. Дозволяє створити повністю матове скло або зробити непрозорими окремі його ділянки, завдяки чому зберігається приватність людей, що перебувають за перегородками. Піскоструменем можна робити на склі різні візерунки, написи, логотипи. Це чудовий спосіб оформити кабінет керівника та скляні кабінети-осередки співробітників в опен-спейсі.

Тонування скла. За допомогою тонування регулюється не лише ступінь пропуску сонячного світла склом, а й змінюється його колір. Тонування – чудовий спосіб оформити алюмінієві перегородки під різні потреби, зовні зберігаючи їх єдиний стиль.

Дзеркальний ефект. Тонування з дзеркальним ефектом дозволяє створювати алюмінієві перегородки, які з одного боку мають «ефект дзеркала» у той час як на відміну від справжнього дзеркала зберігається прозорість скла. Даний вид дизайнерського рішення популярний в оздобленні комерційної нерухомості – кабінету керівника, конференц-румів, для декору залів у готелях та ресторанах.

Поклейка плівки. Порівняно дешевий та ефективний метод декору перегородки зі скла. З плівки можна створити трафаретне зображення – аплікацію, напис, логотип, а також поклеїти плівку з нанесеним малюнком.

Металопластикові перегородки мають більш обмежені можливості для дизайну. Найпопулярнішим є плівка або тонуваня склопакету.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні перегородки та оптимальну ціну.

НАШІ РОБОТИ

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо перегородки від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

скляні перегородки київ

ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Перегородки з алюмінію, скляні перегородки та металопластикові перегородки – гарний спосіб не тільки зручно та ефективно зонувати простір, але й привнести в інтер’єр свіжі сучасні акценти. Міжкімнатні перегородки з дерева та скла широко використовуються в офісах, торгових центрах, ресторанах та готелях. Але крім комерційної нерухомості перегородки міжкімнатні зі скла стають популярними і в декорі приватних домоволодінь – котеджів та квартир-студій.

Купити алюмінієві перегородки і замовити міжкімнатні скляні перегородки (Київ та Київська область) можна у Лінії Комфорту. Ми – компанія-виробник з 15-річним досвідом та пропонуємо дизайнерські перегородки на замовлення за найкращою ціною. Наші перегородки від виробника мають високу якість та будуть служити довгі роки. У нас можна замовити міжкімнатні скляні перегородки для офісу та приватного будинку за індивідуальними замірами або готові стандартні скляні перегородки купити без посередницької націнки в один клік, вибравши потрібний товар в інтернет-магазині.

ЯКІ БУВАЮТЬ МІЖКІМНАТНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Перегородки на замовлення – вигідне капіталовкладення у вишуканий стиль, комфорт та затишок будь-якого приміщення. Головне – правильно обрати тип перегородок під конкретні потреби, щоб не переплатити та отримати ідеальний виріб. Отже, найбільш популярними є міжкімнатні перегородки таких типів:

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Міжкімнатні скляні перегородки характеризуються вишуканим зовнішнім виглядом, високою міцністю скла та надійністю алюмінієвих напрямних, що фіксують склопакет. Переважно суцільноскляні перегородки виготовляють із спеціального загартованого скла, а не використовують флоат-скло, характерне для алюмінієвих та металопластикових конструкцій. Скляні міжкімнатні перегородки можуть бути як глухими, так і бути складовою частиною конструкцій, що відкриваються. Популярні як розсувні скляні міжкімнатні перегородки, так і конструкції з поворотними дверима. Родзинка суцільноскляних перегородок – безрамне скління без профільних перемичок між склом.

АЛЮМІНІЄВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Сучасні алюмінієві перегородки складаються з міцного алюмінієвого профілю і склопакета. Фактично це алюмінієве вікно, встановлене всередині приміщення. Алюмінієві перегородки мають велику площу скління – розміром із відповідну внутрішню стіну, яку замінюють. Алюмінієві міжкімнатні перегородки, як і вікна, можуть виготовлятися з холодного і теплого профілів і мати різні склопакети. Популярні алюмінієві перегородки для офісу йдуть на базі холодного профілю та мають стандартний класичний склопакет або скло з високими шумоізоляційними властивостями. Для алюмінієвих перегородок доступні всі способи декору профілю та скла, що робить їх популярними у дизайнерів інтер’єрів. На алюмінієві офісні перегородки ціна не набагато відрізняється від вартості цільноскляних перегородок, при цьому міцність конструкції нічим не поступається. Єдина відмінність – в алюмінієвих перегородках присутні перемички з профілю і перегородка не має безрамності скління, яке характерне для суцільноскляних світлопрозорих конструкцій.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Кімнатні перегородки з металопластику виступають чудовою альтернативою суцільноскляним та алюмінієвим перегородкам. На металопластикові перегородки ціна значно нижча, а з функцією зонування простору вони справляються не гірше, ніж офісні перегородки з алюмінію та скла. Зовнішній вигляд пластикових перегородок не вишуканий, особливо при виборі бюджетного варіанту з класичним білим профілем, проте вони мають беззаперечну перевагу – високу енергоефективність і шумоізоляцію. З їх допомогою можна створити теплі кабінети-соти. Але найбільшим плюсом, який мають металопластикові перегородки, є легкість та простота їх складання та дуже висока мобільність. Конструкцію можна швидко розібрати, перенести на нове місце та зібрати. Скляні міжкімнатні перегородки та алюмінієві такої можливості не дають. Конструкція дуже важка та практично нетранспортабельна. Ще одна відмінність – у декорі. У металопластикових перегородках можна сектори зі склопакетом поєднувати із секторами, заповненими ПВХ сендвіч-панелями. Склопакет зазвичай декорується поклейкою плівки. Піскострумінь, тонування та дзеркальне напилення не використовуються.

МІЖКІМНАТНІ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Купити міжкімнатні перегородки на замовлення можна звернувшись до Лінії Комфорту. На алюмінієві перегородки для офісу ціна вас приємно здивує, адже ми – компанія-виробник, яка має власні виробничі потужності та виробляє якісну продукцію без посередницької націнки. Тому на цільноскляні перегородки ціна у нас найкраща. І це – не єдина наша перевага:

ЗАМІР І ВСТАНОВЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ. Наші майстри – професіонали найвищого класу. Вони якісно виміряють і встановлять скляні перегородки під ключ.

ГАРАНТІЯ. Ми надаємо гарантію на всі кімнатні перегородки та перегородки для офісу.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ми здійснюємо повний сервісний супровід кожного клієнта, оперативно виконуємо всі ремонтні роботи.

Купити перегородки в Лінії Комфорту – виважене рішення, яке дозволить заощадити час та гроші!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X