МАРКІЗА ДЛЯ РЕСТОРАНУ “СТЕЙК ХАУС”

Об’єкт – ресторан Steak House. Необхідно встановити маркізи на фасаді закладу та на літній терасі ресторану. Основні побажання клієнта – маркізи мають бути з автоматичним керуванням, мати датчики дощу та вітру і гармонійно вписуватися в інтер’єр закладу. Особливістю проекта є велика площа, яка має покриватися маркізами.

Фахівці “Лінії Комфорту” запропонували встановити вісім конструкцій – дві маркізи на фасаді центрального входу ресторану та шість на літній терасі з тилової сторони будівлі.

Дві фасадні сонцезахисні конструкції – відкриті посилені ліктьові маркізи темного кольору, виконані з міцної акрилової тканини, яка не вигоряє на сонці та зберігає насичений колір. Обидві маркізи укомплектовані преміальним автоматичним управлінням з пульта д/у та мають датчики вітру і дощу, які реагують на зміну погоди та автоматично закривають маркізи, коли виникає небезпека шквального вітру зіливою.

Для захисту літньої тераси ресторану від сонця “Лінія Комфорту” встановила шість маркіз каскадом. Це також посилені ліктьові маркізи, але на ручному управлінні та без датчиків дощу і вітру. Маркізи виконані з міцної акрилової тканини світлого кольору, завдяки чому ефективно захищають від пекучого сонця, відбивающи промені та створюючи затишну тіньову зону.

Власники ресторану задоволені роботою команди фахівців “Лінії Комфорту”, а гості закладу насолоджуються затишною прохолодою на терасі у спекотні літні дні.

X