ПОРТФОЛІО ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Компанія Лінія Комфорту пропонує купити гаражні ворота секційні в Києві та Київській області за вигідною ціною. Наші секційні ворота на замовлення захищають та прикрашають багато об’єктів, серед яких приватні будинки, авто-мийки, СТО, складські приміщення, таунхауси, промислові та житлові комплекси.

ГАРАЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ТАУНХАУСУ

Об’єкт – таунхауси в стилі ЛОФТ. Гараж знаходиться на першому поверсі будинку. Основні вимоги від замовника – висока тепло і шумоізоляція, автоматичне керування та колір в стилі фасаду.

ВОРОТА ДЛЯ АВТОМИЙКИ ``АВТО-БАНЯ``

Об’єкт – автомийка – “АвтоБаня”. Необхідно встановити 4 воріт на всі бокси. Основні вимоги – автоматичне керування, антикорозійна стійкість, наявність хвіртки для  персоналу та вікон для освітлення.

ГАРАЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити гаражні секційні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, класичний дизайн.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НА ПИЛОРАМУ

Об’єкт – промислова будівля по переробці дерева. Необхідно встановити 3 воріт. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, вбудовані хвіртки для входу персоналу, наявність вікон.

ГАРАЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити гаражні ворота. Основні вимоги від замовника – білий колір, хороші теплоізоляційні характеристики.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРОМБУДІВЛІ

Об’єкт – промислова будівля. Необхідно встановити гаражні секційні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне управління, класичний дизайн.

ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ СТО

Об’єкт – СТО. Необхідно встановити секційні ворота в кількості 5 шт. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, високий робочий ресурс воріт, наявність вбудованої хвіртки в одних воротах.

ГАРАЖІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити гаражні секційні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, класичний дизайн в коричневій кольоровій гамі.

X