ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

ВИДИ В'ЇЗНИХ ВОРІТ: ОБИРАЄМО НАЙКРАЩІ ВОРОТА ДЛЯ КОТЕДЖУ ТА ДАЧІ

Якісні ворота допомагають не тільки захистити приватну власність, але й естетично оформити в’їзд на територію. Щоб купити ворота в Києві і не прогадати з вибором, радимо спочатку вирішити, який тип в’їзних воріт буде оптимальним для вашого будинку чи офісу.

Оберіть тип відкривання: відкотні чи розпашні

Розпашні ворота вважаються класичними і з’явилися багато тисячоліть тому. Вони підійдуть, коли територія заїзду необмежена, бо їх створи мають безперешкодно відкриватися всередину двору або на вулицю. В цьому мінус конструкції. А плюс – розпашні ворота зазвичай найдешевші.

Відкотні ворота підійдуть при обмеженій території заїзду. Їх полотно від’їзджає вбік при відкриванні і не займає місця на вулиці чи у дворі.

Плюси відкотної конструкції:

  • ворота закривають широкі в’їзні отвори;
  • витримують сильні вітрові навантаження;
  • економлять місце, де невелика територія заїзду. Полотно рухається вздовж паркану і машина впритул під’їжджає до воріт.
  • ворота стійкі до пошкоджень, бо відкриваються паралельно огорожі.

Мінус: потрібне місце для відкоту конструкції. Альтернатива – поставити дві стулки з відкотом в обидві сторони проєму.

Каркас відкотних воріт має основу з металевих труб та покривається спеціальною антикорозійною фарбою. Рекомендуємо вибирати молоткову фарбу Hammerite. Вона стійка до корозії і має текстуру на якій не видно подряпин при користуванні.

Вирішіть, чи потрібна хвіртка. Якщо так, є 2 варіанти:

  1. Хвіртка, що стоїть збоку. На таку хвіртку можна встановити електромеханічний замок і приєднати його до домофону.
  2. Вбудована хвіртка. Підходить, коли неможливо поставити окрему хвіртку. Мінусом такої хвіртки є неможливість встановити електромеханічний замок, лише механічний. Як наслідок – незручно переступати через поріг та переносити речі. Для котеджу така хвіртка не є оптимальною, адже задіяна щодня. А ось для сезоної дачі згодиться.

В'ЇЗНІ ВОРОТА ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Ліія Комфорту виготовляє та встановлює в’їзні ворота понад 15 років. У нас можна купити ворота для будинку, підібравши проект під власні потреби. Ми здали вже сотні об’єктів, якими пишаємося.

X