КОРИСНІ ПОРАДИ

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЯКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ВОРІТ: ЛАЙФХАКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Нарешті в’їзні ворота встановлені та монтажна бригада згортає інструменти. Та перш ніж підписати акт виконаних робіт і відпустити майстрів, Лінія Комфорту радить ретельно перевірити якість монтажу. Адже навіть незначні недоліки здатні з часом перерости у великі вади, які зіпсують конструкцію та нерви її власників.

На що треба звернути увагу при перевірці в’їзних воріт?

Перш за все треба уважно оглянути ворота на наявність видимих пошкоджень і якщо вони є вимагати одразу їх усунути або домовитися з компанією-продавцем, що бригада прийде ще раз і усуне їх безкоштовно та у зручний час.

Щоб виявити недоліки у роботі механізму воріт – як при ручному відкриванні, так і при наявності автоматики – попросіть майстрів показати, як працюють ворота. Процес відкриття-закриття радимо повторити декілька разів, щоб переконатися, що ворота працюють як треба та ніщо ніде не чіпляється, не заїдає та не лязгає.

Обов’язково перевірте якість фарбування та обробки воріт, адже навіть маленькі непофарбовані цяточки чи бульбашки у фарбі згодом призводять до появи «корозійних квітів».

Якщо у воротах є хвіртка, перевірте її замки та петлі – все має добре працювати, відкриватися-закриватися тихо і щільно.

На що треба звернути увагу при перевірці гаражних воріт?

Зазавичай ворота в гараж – секційні. Вони можуть бути з прозорими панелями та хвірткою або класичними глухими. Як і у випадку з в’їзними воротами, перш за все йде візуальний огляд полотна та механізму і перевіряються рухомі елементи воріт. Перевірити якість гаражних воріт просто: підніміть їх на половину і відпустіть. Полотно має залишитися в тому ж положенні. Якщо воно опускається або піднімається вгору – ворота не збалансовані. Збалансовані рухаються плавно, тихо і без ривків.

Секційні гаражні ворота мають бути теплими, щоб забезпечувати комфортну температуру всередині, тож їх слід перевірити на щільність швів. Щоб дізнатися, чи немає зазорів між полотном і проємом, треба закрити ворота зсередини, вимкнути світло в гаражі і глянути, чи не проникає світло. Якщо проникає світло – є зазори. Через них можуть бути протяги та тепловтрати. Робити перевірку рекомендуємо вдень. Увечері або вночі нічого не зрозумієте.

Перевіряєтья і автоматика для гаражніх воріт: не полінуйтеся декілька разів відкрити та закрити ворота.

Документальне оформлення якості

Після перевірок настає бюрократична стадія, яка є неменш важливою. Монтажники зобов’язані дати документи на товар: керівництво по експлуатації воріт та гарантійний талон. Потім підписується акт прийому робіт.

Коли всі перевірки виконані та документи підписані, можете сміливо насолоджуватися новенькими воротами!

ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ВОРІТ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

У Лінії комфорту можна не тільки купити ворота для будинку в Києві, але й отримати сервіс найвищої якості – професійний монтаж воріт будь-якої складності. Ідеально встановлені ворота мають такий вигляд:

X