ПОРТФОЛІО В’ЇЗНІ ВОРОТА Стор.3

Компанія Лінія Комфорту пропонує купити ворота в Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми реалізуємо ворота від виробника, адже маємо власне високотехнологічне виробництво та штат фахівців, здатних втілити у життя проект будь-якої складності. Наші роботи вже захищають та прикрашають багать будинків.

В'ЇЗНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність, сірий колір.

В'ЇЗНІ ВОРОТА З ОКРЕМОЮ ХВІРТКОЮ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота та хвіртку. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, сучасний дизайн, надійність, наявність окремої хвіртки.

В'ЇЗНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити в’їзні ворота. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, наявність хвіртки, ворота мають бути в одному стилі з гаражними.

В'ЇЗНІ ВОРОТА НА ФЕРМУ

Об’єкт – фермерське господарство. Необхідно встановити в’їзні ворота в кількості 8 шт. Основні вимоги від замовника – автоматичне керування, надійність та довговічність.

X