ПОРТФОЛІО МАРКІЗИ

Якісні, яскраві, стильні, високотехнологічні та вишукані маркізи від Лінії Комфорту – справжні аристократи у Вашому будинку! Завдяки ним відпочинок буде завжди приємним та зручним. Компанія Лінія Комфорту вже понад 15 років втілює проекти по виготовленню та встановленню сонцезахисних конструкцій. У нас Ви можете купити маркізи для тераси, маркізи для кафе, для магазину на будь-який смак та колір! Або замовити маркізи в Києві та Київській області за індивідуальними замірами. Додайте комфорту у своє життя разом з нашими якісними маркізами!

МАРКІЗА ДЛЯ ТЕРАСИ В КОТЕДЖІ

Об’єкт – приватний будинок в с.Гореничи (Київська обл). Необхідно встановити маркізу на літній терасі. Вимоги клієнта – автоматичне керування, посилена міцність конструкції.

МАРКІЗА ДЛЯ РЕСТОРАНА ``PHILADELPHIA``

Об`єкт – ресторан “Philadelphia”. Необхідно встановити маркізу на літній терасі . Основні вимоги клієнта до маркізи – лаконічний дизайн, простота і надійність конструкції, зручність  в управлінні.

МАРКІЗА ДЛЯ МАГАЗИНУ ``ТВОЇ ТКАНИНИ``

Об’єкт – магазин тканей “Твої тканини”. Необхідно встановити маркізи над дверима та вікнами магазину. Основні вимоги клієнта – лаконічний дизайн, темний колір та брендування логотипом магазину.

МАРКІЗА ДЛЯ ТЕРАСИ НА ГАНКУ

Об`єкт – приватний будинок. Необхідно встановити маркізу на літній терасі . Основні вимоги клієнта до маркізи – лаконічний дизайн, простота і надійність конструкції.

X