Види розпашних воріт

Розпашні ворота – класичний варіант в’їзної серії.

Переваги:

– проста установка;

– відкриття: ручне або автоматичне: керуєте з пульта, не виходячи з машини.

– індивідуальний дизайн.

Обирайте:

1) тип зашивки полотна. Можна з додатковим декором – кованими елементами, верхніми шпилями, візерунками;

2) форму стулок – прямокутна, арочна.

Мінус розпашної серії: встановлюють, якщо вистачає території перед в’їздом чи виїздом. Залежно від того, як будуть відкриватися стулки: всередину чи назовні.

Види зашивки полотна:

  • Профнастил – економний варіант. Ним зашивають з зовнішньої і внутрішньої сторони. Або лише з зовнішньої сторони. Широка кольорова гамма, тому легко підібрати полотно в колір будинку чи вікон.
  • Полікарбонат – легка і прозора конструкція. Використовується як основний матеріал або в комбінації з кованими елементами.
  • Ковані елементи – ворота повністю чи частково зроблені з ковки. Грубий метал перетворюють на візерунки потрібного дизайну: квітка, листя, індивідуальна композиція. Комбінують з іншими матеріалами – профнастил, полікарбонат.
  • Зашивка сандвіч-панелями. Матеріал стійкий до корозії. Підбирайте під колір і фактуру гаражних секційних воріт. Створіть гармонійний і єдиний стиль будинку і території.
  • Металева фільонка. Міцний матеріал полотна. Візуально нагадує темний шоколад і надає воротам стильний зовнішній вигляд. Також підбирають під колір і фактуру гаражних секційних воріт з фільонки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.