МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ВИРОБНИКА

металопластикові перегородки

ЧЕСНА ЦІНА НА ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ВИРОБНИКА

Плануєш бюджет?

Дізнайся ціну на перегородки прямо зараз!

калькулятор ролет
заказать бесплатный замер киев

ЗАМОВЛЯЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних перегородок та їх якісного монтажу. Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

НАШІ РОБОТИ

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ З ВИБОРОМ?

Отримай безкоштовну консультацію експерта!

Допоможемо обрати правильні перегородки та оптимальну ціну.

Є ПИТАННЯ? НАДАЄМО ВІДПОВІДІ!

Як формується на металопластикові перегородки ціна?

На металопластикові перегородки ціна враховує тип профілю та його характеристики, склопакет та фурнітуру. Також враховується площа скління і колір профілю – білий або з ламінуванням.

Чи шкідливі металопластикові перегородки для здоров'я?

Сучасні металопластикові перегородки у повсякденній експлуатації абсолютно не шкодять здоров’ю людини! ПВХ-пластик не токсичний та не виділяє шкідливих речовин.

Які склопакети додають у металопластикові перегородки?

Металопластикові перегородки оснащуються будь-яким склопакетом. Найбільш популярними є такі:

  • Енергоефективний;
  • Звукоізолюючий;
  • Антивандальний.

ЗАВІТАЙ ДО НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ!

Більше готових рішень - у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо перегородки від виробника. Наша продукція має високу якість та привабливу ціну!

Хутчіш завітай до нашого магазину!

скляні перегородки київ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Металопластикові перегородки допоможуть комфортно зонувати простір та заощадити бюджет. Не дивлячись на меншу зовнішню привабливість, пластикові кімнатні перегородки затребувані у дизайнерів, адже мають якості та властивості, яких немає у скляних та алюмінієвих перегородок. Їх використовують переважно для створення інтер’єрів комерційної нерухомості, однак і в житловому секторі металопластикові перегородки займають свою нішу, будучи популярними як перегородки для душу, літньої кухні та зонування тераси.

Вигідно купити металопластикові міжкімнатні перегородки (Київ та Київська область) можна у Лінії Комфорту. Ми пропонуємо дизайнерські перегородки на замовлення за індивідуальними вимірами. На металопластикові перегородки ціна у нас найвигідніша, адже ми – компанія-виробник з 15-річним досвідом та реалізуємо перегородки від виробника без посередницьких націнок.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Незважаючи на менш витончений дизайн, ніж у суцільноскляних і алюмінієвих перегородок, перегородки з металопластику мають незаперечні переваги, які роблять їх дуже затребуваними в зонуванні приміщень:

ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ І ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

Металопластикові перегородки – найтепліші з усіх видів. Якщо додатково вибрати енергоефективний склопакет і профіль з 5-ма і більше камерами, в опен-спейсі можна створювати затишні та тихі кабінети-соти, в яких зберігатиметься тепло. Також енергоефективні металопластикові перегородки потрібні для обладнання касових зон та планування житлової-нерухомості. До того ж вони мають відмінну шумоізоляцію.

МОБІЛЬНІСТЬ

Металопластикові перегородки фактично можуть вважатися багаторазовими, адже їх легко збирати та розбирати. Простота демонтажу з наступним складанням на новому місці робить їх дуже мобільними. Для порівняння, ні суцільноскляні перегородки, ні перегородки з алюмінію не мають таку високу мобільність: їх практично неможливо без шкоди розібрати, перенести на нове місце і зібрати заново.

СТІЙКІСТЬ ДО ВОЛОГИ І ТЕМПЕРАТУРНИХ ПЕРЕПАДІВ

Металопластикові перегородки стійкі до вологи та стрибків температури, тиску. Тому їх часто використовують для обладнання душових кабінок та при зонуванні санітарних вузлів.

ПОМІРНА ЦІНА

Беззаперечна перевага металопластикових перегородок – у їхній порівняльній дешевизні. Вони обійдуться дешевше аналогів із загартованого скла та алюмінію, а з функцією зонування приміщень справляються не гірше.

ЯКІ МІНУСИ МАЮТЬ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ

Головний недолік перегородок із металопластику – відносно простий зовнішній вигляд, без вишуканості та високотехнологічних акцентів, а також обмежені можливості для дизайну профілю та склопакета. Тому металопластикові перегородки потрібні там, де дизайн – не на першому місці, а в пріоритеті енергоефективність, мобільність і помірна ціна.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ПЕРЕГОРОДКИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ

Майстри Лінії Комфорту виробляють та встановлюють металопластикові перегородки високої якості. Ми здатні втілити будь-яку ідею, адже ми маємо:

  1. Власне виробництво у Києві. Ми самі виготовляємо та монтуємо перегородки, без субпідрядників.
  2. Гарантія якості. Ми надаємо гарантію на всі об’єкти та надаємо повний сервісний пакет.
  3. Робота “під ключ”. Наші майстри – професіонали, які зроблять об’єкт швидко, якісно, ​​без нагляду з боку замовника.

Ще не вирішили, які хочете купити металопластикові перегородки у Києві та Київській області? Наші менеджери допоможуть вам! Зв’яжіться з ними та отримайте безкоштовну консультацію щодо видів перегородок та розрахунок їх вартості.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

X