Популярні захисні ролети в Києві

зовнішні ролети на вікна

Ролети прийшли на зміну металевим решіткам для вікон і дверей. Лідер по наповненню ринку даною продукцією в Україні – місто Київ. Побачити захисні ролети в столиці можна на вікнах і дверях приватних будинків. А також на торгових точках, кіосках, магазинах, банках і аптеках. Їх використовують як в’їзні та гаражні ворота.

Матеріал

Зроблені з металу, алюмінію, сталі або пластику.

Алюмінієві ролети – популярний варіант для Києва.

Виробник

За якістю і надійності продукції на ринку лідирує компанія «Алютех». Пропонує 30 кольорів ролетного профілю. Працює з 1996 роду і представлена в 65 країнах.

Профілі:

  1.   Піно наповнений – підходить для захисту від злому. Створює додаткову термоізоляцію в приміщенні.
  2.   Екструдований – профіль з поперечним ребром жорсткості. Клас захисту від злому – Р3-Р4.
  3.   З Р5 класом захисту – ставлять для приміщень з підвищеними вимогами до безпеки.
  4.   Решітки – захист для вітрин і вхідних груп магазинів та торгових центрів. Доступний цілодобовий обзор вітрини завдяки ґратчастій структурі.

Гаражні ролети закривають великі проєми. Використовують як гаражні та в’їзні ворота. Варіант рішення, якщо при заїзді на подвір’я мало місця для відкотних чи в’їзних воріт.

Ролети з перфорацією. Перфорація – невеликі отвори між ламелями. При закритих ролетах світло і повітря проходить крізь зазори, що створює приємну напівтемряву.

Вибір захисних коробів

За формою: круглі, напівкруглі, 45-ти градусні, 20-ти градусні.

За монтажем: зовнішні і вбудовані. Приховані короби монтують на етапі будівництва будинку. Зовні будинку і зсередини їх не видно. По дизайну підійдуть під будь-який фасад.

Управління захисними ролетами

Невеликими конструкціями керують вручну. Для великих і важких краще вибрати автоматику. Також якщо в будинку більше 5 конструкцій: постійно закривати і відкривати їх вручну незручно і фізично важко. Автоматику для ролет ставлять всередині вального приводу, який встановлюють на етапі зборки. Управління відбувається за допомогою дистанційного пульта, смартфона або клавіш на стіні.

Де купити ролети в Києві

При виборі компанії зверніть увагу на:

-наявність сертифікатів, що підтверджують якість продукції

-наявність гарантійних талонів

-досвід роботи на ринку

-наявність відгуків клієнтів

-досвід в монтажі

На ринку Києва і Київської області лідер серед партнерів «Алютех» – компанія «Лінія Комфорту». За 12 років роботи поставили 12 000 захисних ролет для приватних будинків і корпоративних клієнтів. Серед таких ЦУМ, ТРЦ Городок, ТОВ Макдональдс, Океан Плаза, ТЦ Проспект, ТЦ Караван, ТЦ Дрім Таун і інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.