АКЦІЯ НА СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Готуй гараж, як і санчата, влітку. А Лінія Комфорту в цьому допоможе, адже у нас можна купити гаражні ворота зі знижкою: 10% на секційні ворота TREND та 5% на преміальні секційні ворота PRESTIGE. Ці красені не тільки стануть надійним захистом, а й візуально виділять гараж, наголосивши на харизматичному та стильному характері його власника.

Чому секційні ворота для гаража PRESTIGE і TREND такі круті ?

Вони забезпечують комфортні умови для зберігання автомобіля будь-якої пори року. А ще їх дуже непросто зламати навіть досвідченому «бомбілі». Також в арсеналі переваг наших воріт наступні «плюси»:

ОПТИМАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ У ГАРАЖІ ЦІЛИЙ РІК. Завдяки енергоефективним сендвіч-панелям та морозостійким ущільнювачам усередині тепло навіть за температури на вулиці до -30°С.

ПІДВИЩЕНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ. Комплектуючі воріт виготовлені з нержавіючої сталі AISI430, яка використовується також у посудомийних та пральних машинах. Тому фурнітура воріт PRESTIGE зберігає працездатність та гарний зовнішній вигляд навіть за високої вологості.

БЕЗШУМНЕ ВІДКРИТТЯ І ЗАКРИТТЯ. У конструкції воріт PRESTIGE передбачено подвійні ролики з підшипниками кочення. Вони забезпечують плавний та безшумний рух полотна.

Але найбільша крутість гаражних воріт у високоякісній автоматиці Comunello і Marantec, яка дозволяє дистанційно керувати воротами з пульта Д/У легким натисканням пари кнопок!

А що у гаражних воріт усередині?

За зовнішнім стильним дизайном наших воріт ховається «начинка» найвищої якості, що забезпечує їм до 25 000 циклів «підйому-опускання»:

Панелі завтовшки 45 мм;

Комплектуючі із нержавіючої сталі AISI430;

EPDM-ущільнювач – 2 пелюстки.

Якісний профіль.

Купити гаражні ворота (Київ та Київська область)

Лінія Комфорту виготовляє та встановлює секційні ворота понад 15 років. У нас власне виробництво в Києві та тямущі професійні майстри, які виконують проекти будь-якої складності. Готові гаражні ворота купити у Києві можна у нашому інтернет-магазині, де представлені типові моделі. Також Лінія Комфорту виготовляє гаражні ворота на замовлення за індивідуальними вимірами та проектами.

Наш менеджер допоможе визначитися з видом воріт та АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО та оперативно виконає попередній розрахунок їх вартості.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

X