ЯКІ БУВАЮТЬ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ТА ВІД ЧОГО ЗДАТНІ ЗАХИСТИТИ
Набрид цілодобовий шум від дороги? Сусіди та перехожі заглядають у вікна? Є загроза проникнення в приміщення мародерів та “бомбіл”? Нстав час купити захисні ролети! Та перш ніж це зробити, треба ретельно підібрати ролети під індивідуальні потреби. Лінія Комфорту розповідає, які бувають захисні ролети та радить як обрати найкращі.
Захисні ролети для приватного будинку і багатоповерхівки
Розповсюджена думка, що захисні ролети встановлюють тільки у приватних будинках або на перших поверхах багатоквартирних «мурашників», але це не так. Динамічне міське середовище часто порушує приватність мешканців багатоповерхівок, тому захисні ролети на високих поверхах давно вже стали буденністю. І не тільки тому, що дозволяє позбутися сторонніх очей сусідів, які заглядають у вікна один до одного. Переваги захисних ролетів багатогранні.
Для чого потрібні захисні ролети?
Перша і найочевидніша функція захисних ролетів – власне захист. Конструкція запобігає розбиттю вікон і пошкодженню майна через негоду – град та ураган, що підіймає в повітря невеличке каміння, гілки, сміття та на високій швидкості жбурляє у вікна. Страждають від негоди не лише приватні будинки та перші поверхи, адже сміття з дахів та відкритих балконів нерідко розбиває вікна багатоповерхівок навіть на 16 або 21 поверсі.
Ще одним аргументом на користь захисних ролетів для котеджу та багатоповерхового будинку є їх відмінна енергоефективність. Захисні ролети допоможуть заощадити на електриці для кондиціонування та опалення приміщення, адже влітку вони здатні утримувати прохолоду в приміщенні, а взимку – тепло. Особливо це актуально для останніх поверхів, де дах має властивість нагріватися та перетворювати літні дні на пекло.
Чому ще радять купити захисні ролети? Звичайно, для захисту від шуму, адже конструкція забезпечує хорошу шумоізоляцію. Мертва тиша після опускання ролетів у приміщенні не настане, а ось набридливий та дратівливий шум вулиці стане ледь чутним. Ані жвава автодорога, ані сусіди-гульвіси більше не псуватимуть нерви, порушуючи тишу вдома.
Мало хто знає, та бувають захисні ролети з антимоскітною сіткою. Вбудована антимоскітна сітка створює комфортну атмосферу в домі без комарів і мух. Антимоскітна сітка не займає місця і згортається в короб при закритті ролетів.
Якщо турбує питання посиленого захисту майна, на захисні ролети додатково встановлюють системи проти злому.
Безпека вдома і персональний захист: обираємо захисні ролети
Обираючи захисні ролети, окрім наявності москітної сітки та кольору полотна перш за все треба вирішити, який краще профіль та короб, адже від них залежать захисні якості конструкції.
У Лінії Комфорту можна купити захисні ролети з наступними типами профілю:
Ролетні решітки. Найчастіше їх використовують для захисту вітрин і вхідних груп магазинів, ресторанів, ювелірних бутіків, банків і салонів. Але встановлюють також і на приватне житло. Особливість ролетних решіток – наявність перфорації, яка дозволяє сонячному світлу проникати крізь профіль. Перфорація буває різною – він дрібної до широкої на вітринах, щоб навіть із опущеними на ніч ролетами вітрини можна було роздивлятись.
Класичні ролети з піно-наповненням. Зроблені з профілів роликової прокатки з піно-наповненням. Такі захисні ролети використовуються для енергозбереження та захисту від шуму. Завдяки ним взимку тепловтрати всередині будинку знижуються на 20%, а влітку при закритих ролетах температура в кімнаті знижується на 5 градусів. Рівень шуму в приміщенні знижується на 5 Дб. Профіль роликової прокатки відповідає класу стійкості Р1-Р2. Такі ролети ставлять в приватних будинках і офісах. Там, де не потрібний підвищений захист від грабіжників.
Протизламні ролети з екструдованого алюмінієвого профілю. Найчастіше такий тип профілю використовується для виготовлення ролетних воріт, але з нього також роблять захисні ролети на вікна та двері підвищеної міцності. Екструдований алюмінієвий профіль забезпечує надійний захист від злому. Клас захисту від злому – Р3-Р4. Захисні ролети класу Р5 мають посилену надміцну конструкцію. Їх ставлять на об’єкти з підвищеними вимогами до безпеки – ювелірні магазини, банки, картинні галереї, антикварні салони. Ролетні ворота використовують для закриття гаражних та великих віконних проємів.
Які бувають ролетні короби
Основні два типи коробів – накладний або вбудований. В іншому механізм їх дії однаковий – ролети згортаються у короб.
За формою існують наступні види коробів захисних ролет:
- круглий
- напівкруглий
- 45-ти градусний
- 20-ти градусний
Така різна і зручна автоматика для ролетів
Відкривати та закривати захисні ролети та ролетні решітки можна вручну механічним способом, але це потребує докладання значної фізичної сили. Тож якщо на меті прокачати м’язи – ручний спосіб згодиться. Якщо в пріоритеті комфорт – краще купити захисні ролети з автоматикою.
В той час, коли ручне керування базується на касеті, редукторі та пружинно-інерційному механізмі, які приводяться в рух докладанням фізичної сили, автоматичне курування базується на електроприводі з дистанційним пультом або ключем-кнопкою на стіну. Захисні ролети та ролетні решітки можливо підключити до системи «розумний дім». Окрім комфорту в керуванні ролетами, автоматика здатна виконувати й інші корисні функції, такі як імітація присутності хазяїна в будинку, автозакриття.
ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ВІД ЛІНІЇ КОМФОРТУ
Лінія Комфорту виготовляє та встановлює захисні ролети понад 15 років! У нас можна купити захисні ролети в Києві і Київській області. Ми робимо ролети всіх типів та під будь-які потреби! Ми піклуємося про якість продукції та послуг та пишаємося сданими об’єктами.