Розсувні вікна

Стильний варіант для балкону та лоджії

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке розсувне вікно?

Вертикально розсувним називається вікно, відчинення якого відбувається без зміни площини руху стулок. Відкидні вікна відчиняються за тим же принципом, що і шафа-купе: стулки рухаються за профілем, змінюючи своє положення. Розсувне вікно немає механізму для поворотного та відкидного відчинення. Це найбільший різновид конструкції, що може відчинятися: стулки найбільшого вікна можна зробити площею 3 х 3 м.

Навіщо потрібне розсувне вікно?

Розсувні вікна несуть функціональну та дизайнерську функцію: в склінні фасадів та використанні у внутрішньому оформленні інтер’єрів вони дозволяють заощаджувати місце, не вимагаючи простору для відчинення, як поворотні (розпашні) вікна та двері, а також надають приміщенню стильного високотехнологічного вигляду. Зокрема, використання розсувних конструкцій усередині приміщення дозволяє створювати прозорі стіни завдяки тому, що дані конструкції можна робити великими за площею.

 

Де застосовуються вертикально розсувні вікна?

Розсувні вікна найчастіше використовуються при склінні балконів та лоджії, для виходів на веранди та тераси у котеджах, а також при зонуванні простору басейнів, конференц-залів, готелів та ресторанів.

Розсувні вікна

Розсувні віконні конструкції недавно увійшли в ужиток і стають все більш популярними. Найчастіше вони застосовуються для скління балконів та лоджії, що використовуються сезонно. Основна особливість розсувних вікон – розкриття стулок у межах однієї площини. Принцип відкривання вікна аналогічний відкриттю шафи-купе. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у виготовленні якісних розсувних вікон та пропонує продукцію високого рівня – розсувні вікна в Києві на замовлення за індивідуальним проектом, а також стандартні варіанти вікон. Ми працюємо «під ключ» та реалізуємо завдання будь-якої складності.

Плюси та особливості розсувних вікон

Перш ніж зробити вибір на користь розсувних вікон, слід визначитися з вимогами до скління та зважити особливості цієї віконної конструкції.

Плюси розсувних вікон:

 1. Ергономічність. Конструкція встановлюється без підвіконня та відливу, а при виборі посиленого алюмінієвого профілю скління можна винести за межі балкона, розширивши його корисний простір.
 2. Більше світла. Розсувні вікна мають максимальну площу склопакета та мінімум рам.
 3. Легкість. Стандартний профіль із однокамерним склопакетом має невелику вагу, завдяки чому підходить для балконів старого зразка.

Крім переваг, існують недоліки, які швидше коректніше назвати особливостями розсувних вікон:

 • Сезонність. І алюмінієві, і металопластикові розсувні конструкції переважно укомплектовані однокамерним склопакетом і є холодними, тому підійдуть для балконів, що не опалюються, і лоджії, що використовуються влітку.
 • Труднощі в очищенні. Помити самостійно всі вікна у розсувній конструкції проблематично, а коли вікно розташоване високо – неможливо. На виручку може прийти склопакет, що самоочищається. Також миття вікон доручають промисловим альпіністам.
 • Для розсувних вікон потрібна якісна міцна фурнітура, тому що всі рухомі елементи розсувних вікон зазнають підвищеного динамічного навантаження, а також схильні до впливу несприятливих погодних умов – дощів, снігу, морозу та зледеніння. Ущільнювальні щітки, ролики в рейках потребують періодичної заміни.
 • На розсувні вікна проблематично встановити протизламну фурнітуру професійного рівня. Єдиним захистом виступає замок із “батьківським контролем” від випадкового відкриття вікна дітьми.

Розсувні віконні конструкції дозволяють створити теплі вікна з двох і трикамерним склопакетом і теплим алюмінієвим профілем. Але така конструкція матиме велику вагу і обійдеться недешево, тому для скління приміщень, що опалюються, вибирають інші види вікон, що мають підвищені енергозберігаючі властивості. До того ж, жодне розсувне вікно не буде герметичним, а значить не забезпечить високий рівень теплозбереження.

X