Двері прихованого монтажу

Чесна ціна на якісні двері від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість дверей прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних дверей та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір дверей

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням дверей прихованого монтажу. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке двері прихованого монтажу?

Приховані двері або двері-невидимки – це конструкція, яка вбудовується у дверний отвір і зовні не виділяється на фоні стін, максимально зливаючись із ними. Непомітні двері можуть імітувати весь спектр оформлення стін: фарбування, шпаклювання, шпалери, інші види декору.

Які двері можуть бути приховані?

Технологія прихованого монтажу дозволяє вбудовувати двері будь-якого дизайну: це можуть бути як спеціальні моделі з поверхнею під фарбування, шпалери, штукатурку, так і готові двері з розкішним ексклюзивним дизайном.

Як встановлюють приховані двері?

Монтаж прихованих дверних конструкцій здійснюється у два етапи. Перший – на стадії початку ремонту ДО оздоблювальних та гіпсокартонних робіт монтується короб прихованої системи. Установка короба повинна виконуватися тільки на готову підлогу або відмірений рівень. Другий етап – монтаж дверного полотна на стадії чистового оздоблення та оформлення дверей.

Яка ціна на двері прихованого монтажу?

Стандартні приховані двері під фарбування, шпалери або штукатурку відрізняються від звичайних незначною ціновою відміною: різниця становить близько 20-30%. При виборі ексклюзивних моделей преміум-сегменту з готовим дизайном вартість буде помітно вищою за рахунок дорожнечі самого дверного полотна.

Чи можна переробити старі двері на прихований монтаж?

Ні. Приховані двері встановлюються на етапі ремонту. Щоб замість вже наявних звичайних дверей змонтувати приховану, доведеться повертатися до стадії чорнового ремонту.

Двері прихованого монтажу

Сучасні технології дозволяють створювати інтер’єри в стилі хай-тек – мінімалістичні та високофункціональні. Невід’ємним елементом високотехнологічного інтер’єру є “невидимі” двері прихованого монтажу. Зовні приховані двері зливаються зі стінами, не виступаючи контрастною плямою на їхньому фоні, що відкриває додаткові можливості для загального оформлення приміщення. Фахівці Лінії Комфорту допоможуть Вам правильно вибрати “невидимі” двері та здійснити монтаж прихованих дверей під ключ.

Переваги роботи з нами

Лінія Комфорту має власне виробництво. Всі двері – наш ексклюзивний продукт – від розробки проекту до монтажу готового виробу “під ключ”.

 1. Висока якість матеріалів. Ми використовуємо екологічно чисте натуральне дерево та оздоблювальні матеріали преміум-класу, фурнітуру провідного італійського бренду OTLAV.
 2. Досвідчені працівники. На всіх етапах роботи Вас супроводжують професіонали – менеджери, проектанти, майстри. Результат їхньої роботи – Ваші ідеальні двері!
 3. Гарантія якості. Лінія Комфорту дає гарантію на всі двері та здійснює сервісне обслуговування виробів.
 4. Прийнятна ціна. Наші ціни – на рівні середньоринкових. З тією різницею, що Ви отримаєте ексклюзивний продукт, а не виріб масового виробництва.
 5. Велика палітра дизайнерських рішень. Наш каталог включає двері прихованого монтажу у безлічі розкішних преміум-варіацій. Також Лінія Комфорту виготовить міжкімнатні двері за Вашим проектом.

Особливості дверей прихованого монтажу

Двері з прихованою коробкою органічно вписуються в дверний отвір, не виступаючи за його межі, завдяки чому досягається ефект, що двері начебто зливаються зі стіною. Визначити наявність дверей можна тільки по щілині між дверним полотном та прихованою коробкою. Також деякі невидимі двері мають ручку, що виступає.

З “утопленням” у дверний отвір пов’язані конструктивні особливості дверей прихованого монтажу:

 • Коробка “невидимки” не має лиштви, що дозволяє дверній конструкції після шпаклівки злитися зі стіною.
 • Приховані двері мають особливе дверне полотно, що ідеально пристосоване під обробку: на нього легко клеїти шпалери, наносити декоративну штукатурку, шпаклівку, фарбувати будь-яким видом фарб.
 • Спеціальну фурнітуру, таку як петлі, врізають у дверний короб, що дозволяє надійно закріпити полотно. Для максимального злиття дверей із навколишнім інтер’єром можливий підбір прихованих ручок. Лінія Комфорту використовує у своїх прихованих дверних конструкціях італійські петлі OTLAV та магнітні замки AGB – преміум-фурнітуру, яка забезпечить довговічне відкриття/закриття дверей без проблем.

Види прихованих дверей

Приховані двері можна зробити будь-якого розміру. Особливо популярні моделі “в стелю”: змонтовані на всю висоту стіни, вони мають менше щілин, які візуально видають конструкцію. За оздоблення декором існують такі види дверного полотна:

 • Під фарбування;
 • під шпалери;
 • Під декоративну штукатурку;
 • Під фрески, накладні панелі та інші види оздоблення.

Невидимі двері бувають односторонні та двосторонні. Завдяки сучасним матеріалам, вага навіть широкого дверного полотна не буде більше ваги аналогічних дерев’яних дверей. Декорувати обидві стулки можна по-різному: наприклад, один бік виконати під фарбування, а другий – під шпалери.

Найбільш поширеними є класичні двері. Компанія Лінія Комфорту також робить енергоефективні приховані двері з термоізолюючим наповненням.

Встановлення дверей прихованого монтажу “під ключ”

Основною складністю монтажу є дуже точне припасування дверей: щоб щілина між полотном і стінами була мінімальною, і при цьому двері не чіпляли підлогу і стіни, відчинялися легко і закривалися повністю, без перекосу. Високого професіоналізму вимагає обробки прихованих дверей, щоб матеріал рівно ліг і не забив зазори. Майстри Лінії Комфорту мають великий досвід із встановлення прихованих дверей і швидко, в обумовлені терміни виконають установку “під ключ”. Ми надаємо гарантію на всі наші вироби та здійснюємо сервісне обслуговування.

 

X