Поворотно-відкідні вікна

Комфорте провітрювання приміщення без зайвих зусиль

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу, що забезпечить комфортну експлуатацію конструкцій.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно, врахують всі побажання замовника і нададуть експертні рекомендації по підбору оптимального типу профільних систем.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке "поворотно-відкидне вікно"?

Поворотно-відкидними називаються вікна, здатні відкриватися у двох площинах – горизонтальній, як класичні розпашні (поворотні) вікна, і у вертикальній на “режим провітрювання”.

Як працює поворотно-відкидне вікно?

У цьому типі вікна вибір площини для відчинення здійснюється за допомогою додаткового режиму ручки. Повертаючи ручку, можна перемикати режим відчинення стулки з горизонтального на вертикальне “верхнє провітрювання”.

Які бувають поворотно-відкидні вікна?

Поворотно-відкидні вікна можуть бути алюмінієвими, металопластиковими та дерев’яними, мати різний склопакет та різне колірне оформлення.

Де встановлюються поворотно-відкидні вікна?

Поворотно-відкидні вікна встановлюються для фасадного скління всіх типів будівель. 

Поворотно-відкидні вікна

Поворотно-відкидні вікна по конструкції схожі з відкидними, проте, на відміну від них, можуть відкриватися не тільки в горизонтальній, а й у вертикальній площині. Режим відкриття вибирається і перемикається ручкою: повертаючи її, вікно можна відчинити на 180 градусів по горизонталі та у вертикальному положенні. Завдяки зручному і швидкому регулюванню розміру щілини, доступне комфортне провітрювання приміщення. Тому не дивно, що цей вид вікон набуває все більшої популярності і широко застосовується для скління житлової та комерційної нерухомості. Компанія Лінія Комфорту виготовляє віконні конструкції понад 15 років та пропонує якісні вікна у Києві та Київській області за вигідною ціною.

Різновиди поворотно-відкидних вікон та їх плюси

До переваг поворотно-відкидних вікон, крім зручного провітрювання, відносять безпеку. Поворотно-відкидна конструкція відкриває широкі можливості для дизайну та застосовується у вікнах різних типів та для різних приміщень:

 • Французькі вікна;
 • Панорамні вікна;
 • Вікна для дитячої кімнати, спальні, вітальні, кухні;
 • Засклення комерційної нерухомості.

Поворотно-відкидні вікна можна за бажанням доповнити функцією мікропровітрювання, а також встановити фурнітуру для ступінчастого провітрювання під час відкриття та фіксації вікна у вертикальному положенні.

З чого роблять і як встановлюють поворотно-відкидні вікна?

Поворотно-відкидні вікна набули широкого поширення завдяки оптимальному балансу ціни, довговічності та зручності віконної конструкції. Вікна даного типу виготовляються з металопластикового та алюмінієвого профілю та здатні нести будь-який склопакет. Популярні як теплі, і холодні вікна.

В склінні лоджії та балкона поворотно-відкидні вікна ставляться разом із глухими. Це дозволяє заощадити бюджет та забезпечити приміщення ефективним провітрюванням.

X