Поворотні вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Поворотні вікна

Класичні поворотні вікна (іноді також звані розпашними) є традиційним видом вікон. Поворотні вікна зазвичай роблять з імпостом – перегородкою посередині вікна, яка дає додаткову жорсткість віконній рамі, служить для розподілу ваги склопакетів, дозволяє кріпити москітну сітку та встановлювати додаткову фурнітуру. Бувають вікна без імпоста, але площа таких вікон зазвичай не велика і стулки не тиснуть на конструкцію. Свою назву вікна отримали за механізмом відкриття: стулки повертаються, розчиняються усередину приміщення. Поворотні вікна бувають як алюмінієвими, і металопластиковими. Компанія Лінія комфорту займається виготовленням вікон понад 15 років та пропонує Вам купити поворотні вікна у Києві за вигідною ціною. Нашим вікнам віддали перевагу вже тисячі клієнтів, адже Лінія комфорту – це:

 1. Компанія-виробник з високотехнологічним виробництвом у Києві.
 2. Використання матеріалів преміум-класу для довговічної служби кожного вікна.
 3. Команда професіоналів – наші досвідчені майстри та менеджери допоможуть Вам купити якісне вікно, ідеальне та довговічне.
 4. Гарантія на всі вікна та сервісне обслуговування.
 5. Робота «під ключ» – швидко, сумлінно та якісно.

Особливості та плюси поворотних вікон

Розпашні вікна є найдешевшими, крім глухих вікон, які не відкриваються. Крім низької ціни, поворотні вікна мають низку переваг:

 • Можливість відкриття стулок на максимально доступний радіус. Поворотне вікно відкриває повноцінний доступ на вулицю.
 • Максимальне провітрювання. Відчинені стулки вікна пропускають у приміщення максимальну кількість свіжого повітря, завдяки чому воно провітрюється дуже швидко.
 • Зручне та швидке очищення скла. Зовнішню сторону склопакета в поворотних вікнах легко очищати від бруду, що дозволяє самостійно мити вікна, не вдаючись до послуг клінінгових компаній та промислових альпіністів.

Крім очевидних плюсів, класичні вікна мають ряд недоліків, пов’язаних з механізмом відкриття. Перш за все, це необхідність тримати підвіконня порожнім, оскільки вікна, що відкривається всередину, вимагають для розгортання певний радіус, котрий дорівнює ширині стулки. У поворотних вікнах великого розміру стулки починають згодом провисати – особливо в металопластикових вікнах.

Якими корисними доповненнями можна забезпечити поворотні вікна?

Сучасні віконні технології дозволяють додати до традиційних поворотних вікон різну фурнітуру, що покращує їх функціонал. Ви можете купити вікна в Лінії Комфорту та додатково забезпечити їх замком «Батьківського контролю». Даний вид захисної фурнітури встановлюється у віконну ручку. Це замок з ключем, на який батьки можуть закривати вікно, щоб діти, залишившись у кімнаті без нагляду, випадково не відкрили його і не травмувалися.

X