Алюмінієві

Алюмінієві вікна під ключ

Установка алюмінієвих вікон останнім часом набирає все більшої популярності. Ці конструкції цінують за легкість, естетичність, надійність та велику різноманітність дизайнерських рішень. Сьогодні виготовляють теплі та холодні алюмінієві профілі, що дозволяє встановлювати конструкції у житлових, торгових та офісних приміщеннях. Завдяки гнучкості металу вдається створювати вироби нестандартних форм, виконувати скління аркових отворів. Профілі можна фарбувати у будь-який колір. Це дозволяє втілювати у життя нестандартні дизайнерські рішення. Установка алюмінієвих вікон практично не відрізняється від монтажу конструкцій з інших матеріалів. Її також слід довіряти професіоналам, які зможуть правильно збалансувати окремі елементи та забезпечити герметичність.

Переваги та недоліки алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна на замовлення мають кілька переваг перед покупкою металопластикових аналогів:

 • підвищений термін служби профілю – до 70 років;
 • стійкість до дії несприятливих факторів довкілля (вологість, температурні перепади, ультрафіолет, фізичні дії);
 • екологічність – алюміній не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини та не має запаху;
 • естетичність – рама алюмінієвої конструкції менша, порівняно з металопластиковою, добре поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами в інтер’єрі. За бажання її можна перефарбувати в будь-який колір;
 • велика різноманітність способів відкривання. Такі вікна може бути глухі, поворотні, відкидні, фрамужні, розсувні;
 • ремонтопридатність конструкції.

Алюмінієві вікна – відмінне рішення для великих та нестандартних віконних отворів. Вони ідеальні для оформлення альтанок та лоджій. Можливість використовувати розсувний механізм дозволяє заощаджувати вільний простір у приміщеннях невеликої площі. До їх недоліків відносять високу вартість теплого профілю, порівняно з металопластиковим з аналогічними характеристиками теплопровідності. Метал відмінно проводить тепло та холод. Для підвищення показників енергозбереження конструкцію додатково встановлюють теплоізоляційну вставку. За рахунок утеплювача значно зростає ціна готового вікна.

Як формується вартість алюмінієвого вікна

Виготовлення алюмінієвих вікон на замовлення виявиться дешевшим за металопластикові аналоги тільки у разі використання неутепленого профілю. Якщо ви плануєте замовити їхню установку в житловій зоні, приготуйтеся до додаткових витрат. На підсумкові витрати вплинуть:

 1. тип профілю;
 2. форма віконного отвору;
 3. особливості механізму відкривання;
 4. необхідність фарбування рами;
 5. кількість камер склопакета;
 6. наявність утеплення.

Крім того, вартість монтажу таких конструкцій безпосередньо залежить від їх розмірів і може виявитися вищою. Установка вимагатиме монтажників вищої кваліфікації.

X