Вікна

Чому варто замовити металопластикові вікна саме у компанії “Лінія Комфорту”?

12 річний досвід роботи з віконними конструкціями всіх найпопулярніших виробників дозволив визначити кращих по співвідношенню ціна-якість.

Саме тому ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами Rehau та WDS.

Ми впевнені, що довговічність вікна напряму залежить від якості монтажу, тому не довіряємо роботи по встановленню вікон стороннім підрядникам. У нас є власна досвідчена команда майстрів, яка відповідає за якість монтажу. Ми беремо на себе обов’язок по гарантійному і сервісному обслуговуванню кожного встановленого вікна.

Замовляючи вікна у “Лінії Комфорту” Ви можете бути впевнені в якісному результаті.

Переваги роботи з нам

 • Встановимо будь-яку конструкцію: вікна, двері, балкони, лоджії, офісні перегородки, розсувні системи.
 • Зробимо всі комплексні роботи “під ключ”: замір, розробка конструкції, вибір дизайну, підбір фурнітури та додаткових опцій: підвіконня, відливи, ручки для захисту дітей, доставка та установка.
 • Даємо офіційну гарантію від виробника на профіль 5 років, на склопакет та фурнітуру 2 роки, а також власну гарантію на монтажні роботи -1 рік.
 • Робимо сучасний ізоляційний монтаж по ДСТУ. Він відрізняється від простого монтажу наявністю ущільнюючих стрічок. З вулиці між вікном та стіною встановлюється гідро бар’єр або попередньо стиснута ущільнююча стрічка, яка не пропускає в монтажний шов вологу та випускає з монтажного шва конденсат, який збирається там за період прохолодних температур. Зі сторони приміщення до встановлення внутрішнього відкосу встановлюється гідропаробар’єр – стрічка, яка не пропускає конденсат, що збирається в монтажному шві на внутрішньому відкосі. Таким чином внутрішні відкоси завжди будуть залишатися сухими.

Вікна

Компанія «Лінія Комфорту» пропонує замовити металопластикові вікна Києва з профілів Rehau та WDS. Ми випускаємо продукцію на власних потужностях, монтаж займаються наші професійні бригади. На кожну конструкцію поширюється гарантія. Випускаємо та монтуємо перегородки для офісів, розсувні системи, двері для кімнат, лоджій, балконів.

Купити вікна Києва на нашому сайті – отримати послугу від виробника під ключ. Фахівці виконають усі необхідні роботи. Вони зроблять виміри, підберуть дизайн, фурнітуру, доставлять та встановлять готовий продукт. Ціна залежить від типу конструкції та додаткових опцій. Можливе встановлення ручок для безпеки дітей, відливів, підвіконь.

Який профіль вибрати

Пропонуємо стандартні двокамерні склопакети для житлових приміщень з різним ступенем шумоізоляції та енергоефективності та наступні вікна Києва:

 • однокамерні склопакети – для нежитлових приміщень (терас, веранд, офісів);
 • розсувні портальні системи – для встановлення між прибудовами та внутрішніми кімнатами приміщення. Є захист від злому та комах, паралельне провітрювання;
 • варіанти для лоджій, балконів, нежитлових приміщень без опалення.

Rehau та WDS – найпопулярніші профілі в Україні. Вони зарекомендували себе надійними, розраховані кілька десятиліть безперервної роботи.

Як ми працюємо

В нашому офісі Ви можете побачити зразки:

 • захисних ролет
 • гаражних воріт
 • в’їзних воріт та хвірток
 • автоматики для воріт
 • шлагбаумів
 • маркіз та сонцезахисних систем
 • вікон

Ми зробимо швидкий попередній прорахунок ролет або воріт, надамо безкоштовну консультацію.

Щоб оформити замовлення онлайн, залиште запит на сайті через форму зворотнього зв’язку, пишіть на електронну пошту або телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці «Контакти».

X