Ролети захисні

Завдання, які вирішують захисні ролети для дому та офісу:

 – Енергозбереження

Захисні ролети  забезпечують економію енергії влітку на кондиціонуванні, а зимою на опаленні приміщення.

 – Комфорт

Захист від сонця, шуму, негоди і сторонніх очей.

 – Захист від злому

Екструдований алюмінієвий профіль полотна та посилені направляючі надійно захищають від вандальних дій та несанкціонованого доступу.

Купити алюмінієві захисні ролети та рольставні для вікон і дверей – правильне рішення безпеки, комфорту та естетики

Якщо ви хочете купити ролети та рольставні для вікон та дверей вашого будинку, квартири, офісу, виробництва та інших типів приміщень – ми запропонуємо вам комплексне рішення з привабливою ціною.
Ролети, чи рольставні – нагадують жалюзі, але відрізняються тим, що згортаються в рулон, який ховається в акуратний короб.
Клієнти в Україні частіше вибирають ролети для додаткового захисту вікон та дверей. Пройдіться по вулицях міста Київ, чи інших міст, ви побачите, що більшість торгових, виробничих площ, офісів, встановили захисні рольставні, їх вибирають раціональні власники.
Ролети ідеально себе зарекомендували в процесі тривалого використання, стійкості до природних явищ. Вони служать надійним захистом, володіючи суперміцними властивостями, дозволяють економити кошти на комунальних послугах, відчувати себе в безпеці.
Багаторічний досвід дозволяє нам рекомендувати ролети, як надійний та функціональний інструмент.

 • Переваги використання захисних ролет:
 • Захищають від проникнення грабіжників.
 • Огородять від сторонніх очей, якщо житло знаходиться на перших поверхах.
 • Виконують роль перешкоди від жари літом, та знижують тепловтрати зимою.
 • Механічний захист вікон та дверей від пошкоджень різними предметами.
 • Естетичні, компактні, прості у використанні та обслуговуванні.
 • Велика кольорова гамма ролет співпадає з дизайном приміщень.
 • Різноманітність профілю, його захисні властивості.

Вирішивши замовити та купити захисні ролети у нас, клієнта очікує: індивідуальна консультація, точний замір, оптимальна ціна, оперативне виготовлення та професійний монтаж.

Як вибрати захисні ролети в Україні?

Вибираючи захисні ролети, звертайте увагу на деталі.

Тип приміщення. Для вікон та дверей житлових приміщень, офісу, магазину, гаража. Важливо, щоб захисні рольставні доповнювали стиль, не кидались в очі, чітко виконували функціїї, як всередині об’єкта, так і зовні.

Вид профілю. Говорячи про безпеку – ступінь міцності профілю є ступенем захисту.

Прокатний енергозберігаючий – алюмінієвий, стальний, рідше пластиковий, з наповнювачем – підійде для вирішення проблем ергономічності. Чим більше наповнювача всередині профілю, тим менше тепловтрати при невеликій вазі конструкції. Ідеальний для використання всередині приміщень, а також гаража.

Пінонаповнений перфорований – має невеликі отвори в конструкції профілю, пропускає сонячні промені через захисні рольставні, створить комфорт.Екструдований цільний – за рахунок потовщених ребер профілю, додасть міцності, стійкості до протидії. Екструдований гратчастий, вітринний – ролети із такого профілю не підійдуть для зовнішнього захисту від вітру, граду. Проте гарантують захист від злому, стануть гарним доповненням офісів, магазинів, не зменшуючи огляд торгових площ, вітрин.Схема монтажу. Ролети накладного типу підійдуть на будь-якому етапі будівництва. Вмонтовані зашиваються у фасад приміщень на початку будівництва, чи при реконструкції. Можуть бути встановлені як зовні отвору, так и за отвором всередині.

Конструкція коробу. Круглий, напівкруглий короб дозволяє ідеально вписати ролети в дизайн приміщення.

Дизайн. Ролети фарбують в колір, що підійде під фасад або ж стане яскравим доповненням дизайну, текстура металічного профілю – гладка, під дерево, матова, глянцева додасть ізюминку в загальний вид виробу. Впевнені, що в нашій кольоровій гаммі, знайдеться, щось до душі.

Варіант керування. Керування повинно бути зручним для вас, відповідати очікуванням по комфорту та швидкості. Ручний метод частіше використовується, але, при необхідності, пропонуємо варіант автоматики. Захисні ролети сподобаються вам ще більше, якщо не доведеться виходити із приміщення, щоб ними керувати.

Ціна на ролети та переваги

Ціна на захисні ролети залежить від набору вищевказаних опцій. По вказаних вами параметрах конструкцій, наш менеджер проведе підрахунок в лічені хвилини. Будьте впевнені – ціни вам сподобаються. Ви вирішуєте скільки коштують ролети, для цього можемо запропонувати різні комбінації матеріалів та автоматики.
Замовити захисні ролети у нас, означає отримати:

 • індивідуальний підхід
 • найкоротші терміни виготовлення
 • гарантію на міцність конструкції
 • повну відповідність кольору гамми на реальному виробі
 • дбайливу доставку
 • скурпульозний, професіональний монтаж
 • приємні враження від використання.

Наше завдання стоїть не у продажу вам дешевої конструкції, а якісного виробу за раціональну вартість. Адже безпека – питання номер один в житті.
Отже, вирішено купити ролети та рольставні, щоб підсилити захист приміщень.
Ви визначились, які хочете купити захисні ролети. Бажаєте замовити ролети в Києві, чи із доставкою по Україні? «Лінія Комфорту» уже готова приступити до виконання завдання.

Виготовлення ролет

З метою прискорити виготовлення ролет, ви можете самі виміряти отвори.
Або ж наш майстер виїде до вас на об’єкт, та виконає заміри отворів приміщень самостійно.

Після затвердження кошторису, захисні ролети будуть готові протягом 5-7 днів.

Доставка.
Якщо ви хочете самі купити та самостійно встановити ролети, ми доставимо вам конструкції будь-яким зручним перевізником. Зазвичай, доставка займає 2-3 дні в будь-який куточок України. І 1-2 дні в Київ.
Захисті ролети доставляються нами в день монтажу, при встановленні спеціалістами «Лінії Комфорту»

Монтаж під ключ

Не турбуйтесь, що у вас немає можливості запросити майстра для встановлення конструкції. Ви можете купити у нас ролети для будь-яких приміщень та, за допомогою інструкцій, самостійно здійснити монтаж.

Ми додатково проконсультуємо вас по телефону, щоб ви були впевнені, що правильно встановили захисні рольставні.
Діагностика. Ремонт. Обслуговування.

Гарантійне обслуговування та ремонт здійснюються безкоштовно 1 рік.
У вас уже встановлені захисні рольставні іншого виробника? Ми можемо здійснити діагностику та терміновий ремонт.

Гарантія на наші ремонтні роботи – 6 місяців.
Якщо захисні рольставні попереднього виробника прийшли в непридатність, запропонуємо вам купити якісні рольставні нашого виробництва. Вони будуть радувати вас довгі роки.

Ми на місці здійснимо заміри, проведемо консультацію по профілю, автоматиці. Та скоро ви матимете надійний захист.
Для підтвердження цього, пропонуємо ознайомитись із відгуками задоволених клієнтів із міста Київ та всієї України, які після успішного використання захисних ролет, рекомендують нас своїм друзям.
Вибирайте нас – Ви отримаєте якість та захист!

X