Ролетні решітки

Задачі, які вирішують захисні ролетні решітки:

Можливість встановлення ролетної решітки на проємах завширшки до 7 м і площею до 21 м2

Високий захист від злому. Ролетні решітки сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4

Захист від несанкціонованого підйому ролетної решітки в закритому стані.

Цілодобова демонстрація вітрин магазинів і торгових центрів. Навіть коли магазин закритий, реклама товару триває.

Ролетні грати

Ролетні грати в плані безпеки не поступаються ролетами, а за привабливістю значно перевершують класичні металеві захисні конструкції. Це відмінний варіант для магазинів, що дозволяє розглядати товари, розміщені на вітринах, навіть у закритому положенні. Ґрати підходять і для приватних будинків, оскільки добре вписуються в архітектуру будь-якої будівлі.

Переваги виробів

Основні переваги, якими володіють ролетні грати:

  1. Такі конструкції відмінно поєднують у собі всі найкращі якості стаціонарних грат та рольставнів. Вони не менш практичні, ніж ковані вироби, при цьому досить надійні, оскільки їх практично неможливо розкрити.
  2. Естетичність. Гратчасті ролети не тільки надійні, а й привабливо виглядають. У продажу представлений величезний вибір кольорів та профілів. Завдяки цьому можна підібрати ґрати для будь-якої будівлі, незалежно від її дизайну.
  3. Відповідність вимогам пожежної безпеки. При евакуації можна швидко відкрити ґрати та врятувати життя людям. З кованими конструкціями виникнуть складнощі.
  4. Простота установки. Монтаж перфорованих виробів не триватиме багато часу. Вони не повинні бути передбачені проектом у процесі будівництва.

На відміну від традиційних ролет, решітки працюють цілодобово. Навіть якщо магазин закритий, вони одночасно демонструватимуть вітрину та забезпечуватимуть захист приміщення від злому та несанкціонованого проникнення. Крім того, такі ґрати не закривають огляд із вікна. Вони пропускають сонячне світло у приміщення, захищаючи стекла від пошкоджень.

Конструкції з перфорацією виготовляються із високоякісного алюмінію, у складі якого відсутні шкідливі речовини. Такі вироби стійкі до вигоряння під впливом сонячних променів, тому довго зберігають форму і втрачають колір. Захисне напилення металу запобігає появі корозії. Також грати для вікон несприйнятливі до знижених температур.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте високоякісну продукцію за доступними цінами. Ми займаємося виробництвом ролетів, а технологія виготовлення та збирання відповідає міжнародним стандартам якості. Для замовлення продукції заповніть заявку на сайті або зв’яжіться із менеджером.

Як ми працюємо:

В нашому офісі Ви можете побачити зразки:

– захисних ролет
– гаражних воріт
– в’їзних воріт та хвірток
– автоматики для воріт
– шлагбаумів
– маркіз та сонцезахисних систем
– вікон

Ми зробимо швидкий попередній прорахунок ролет або воріт, надамо безкоштовну консультацію.

Виникли запитання?  Телефонуйте нам або надсилайте запитання на e-mail.

X