Рефлексолі

Рефлексолі, або зовнішні рулонні штори, є сучасною новинкою, яка пропонується в нашому інтернет-магазині «Лінія комфорту». Вони монтуються із зовнішнього боку будівлі, підходять для застосування на балконах, лоджіях, верандах, терасах, великих вікнах. Основне їх призначення полягає у створенні бар’єру для проходження сонячних променів. Це виключає сильне нагрівання приміщення в жарку погоду.

Детальніше про конструкцію

Рефлексоль виготовляється зі щільної тканини. Зазвичай для цього виробники використовують такі синтетичні матеріали, як поліестер і поліамід. Поверхню обробляють просочувальними компонентами. Вони відбивають ультрафіолет, перешкоджають накопиченню пилу.

Для змотування тканини конструкцією передбачається використання вала з алюмінію. Він буває як відкритого, так і закритого типу. Тканина на нього намотується механічним (вручну) або автоматичним способом.

Позитивні сторони застосування рефлексолей

Крім основної функції (захист приміщення від проникнення прямих сонячних променів), рефлексолі також закривають вікна від поглядів перехожих. Ефективність застосування виробів, які ще називаються вертикальними маркізами, обумовлена й іншими значущими перевагами:

  1. Створення оптимального температурного режиму у приміщенні, на балконі або терасі.
  2. Міцність і великий термін служби. Підвищені експлуатаційні параметри досягаються завдяки специфічній конструкції рефлексолей. Вал та інші елементи виготовляють з алюмінію, тому такі деталі не піддаються виникненню корозії. Тканинна частина не накопичує пил, не потребує щоденного чищення. Термін служби становить не менше ніж 10 років.
  3. Користь не тільки влітку, але й взимку. Вертикальні маркізи можна використовувати цілий рік. Якщо влітку вони захищають від сонця, то взимку за їх допомогою створюється додатковий прошарок, що забезпечує збереження тепла всередині кімнати.

Вироби з протимоскітною сіткою, пропоновані до купівлі в нашому каталозі, протистоять проникненню до приміщення комах.

Головні правила вибору

Наша компанія займається виготовленням рефлексолей на замовлення. Клієнти можуть ознайомитися з пропонованими моделями в каталозі, замовити їх виготовлення за відповідними розмірами. Консультанти запропонують варіанти, що підійдуть.

Рефлексоль – важлива деталь для адміністративних будівель, приватних будинків і навіть квартир. За її допомогою можна організувати окремий ігровий простір для дітей, що дозволить дорослим легко доглядати за ними.

У каталозі є різні варіанти рефлексолей, які відрізняються принципами функціонування, матеріалами виробництва та варіантами кольорів. Ціни залежать від конструкції й розмірів. Дізнатися вартість конкретних моделей можна після попереднього розрахування.

X