Перголи

Чесна ціна на якісні перголи від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість перголи прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальної перголи та її якісного монтажу, що забезпечить комфортну експлуатацію.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно, врахують всі побажання замовника і нададуть експертні рекомендації по підбору оптимального типу профільних систем.

Викликати замірника

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням пергол. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке пергола?

Пергола – мала архітектурна форма. У садово-парковому мистецтві так називають набірну конструкцію – прибудову до будинку або окрему конструкцію з навісом. Пергола складається з модульних арок, які з’єднані в єдине ціле за допомогою перекладин та брусів.

Для чого використовуються перголи?

Пергола – мультифункціональна архітектурна форма, здатна виконувати різне корисне навантаження:

 • Будуватися як окрема альтанка для відпочинку;
 • Виступати опорою для декоративних садових рослин;
 • Виконувати функцію літнього гаража для автомобіля;
 • Будучи прибудованою впритул до будинку, служити навісом для ганку.

Які бувають різновиди пергол?

Різноманітність перголу робить їх затребуваною архітектурною формою. Компанія Лінія Комфорту виготовляє як стандартні конструкції класичного типу, так і робить перголи за індивідуальними проектами. Вирішуючи, яку купити перголу, слід враховувати можливі варіанти елементів будівлі:

 1. Дах. За формою він може бути пласким, у формі будиночка, пагоди, зірки, розташовуватися паралельно до землі або під нахилом. Дах може бути виготовлений з будь-якого матеріалу: тентової тканини, ПВХ, дерева, металу тощо.
 2. Стіни. Кількість і розташування стін перголи також може змінюватись. Популярні як класичні прямокутні та квадратні перголи, так і альтанки круглої форми, багатокутні та асиметричні перголи.

Які периголи найкращі?

Проект перголи створюється згідно з функціями, які вона має виконувати. Високу популярність мають багатофункціональні розсувні перголи на металевій основі. На відміну від моделей з ламелями, вони захищають не лише від сонця, а й від дощу. Розсувні перголи встановлюються як прибудова до будинку, замінюючи літню терасу. В осінньо-зимовий період модульна конструкція навісу складається. Крім стаціонарних моделей можна купити автоматичні розсувні периголи. Вони збираються і розбираються натисканням на кнопку, дуже зручні та практичні.

Перголи

Пергола – мала архітектурна форма, яка завдяки своїй багатофункціональності та величезному вибору модифікацій стає все популярнішою в Україні. Перголи з’являються у приватних домоволодіннях, на базах відпочинку та на вулицях великих міст як модульні літні тераси кафе та ресторанів. Компанія Лінія Комфорту виготовляє широкий асортимент пергол – від класичних простих та готових рішень до складних проектів на індивідуальні замовлення.

Різноманітність пергол

Конструктивно пергола є набірною архітектурною формою, що складається з арок, з’єднаних перекладинами та брусами, а також має навіс. Спочатку вона використовувалася як опора для кучерявих садових рослин, як альтанка для відпочинку. Сучасні перголи значно розширили як функціонал, і зовнішній вигляд. У компанії Лінія комфорту Ви можете купити перголи, які використовуються як:

 • окрема альтанка;
 • сонцезахисний навіс для ганку та вхідних дверей;
 • дизайнерська прикраса домашнього саду;
 • опора для кучерявих садово-паркових рослин;
 • літній гараж для автомобіля;
 • готова тераса для літнього кафе;
 • прибудова-тераса до приватного будинку.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний вид перголи під ваші цілі, а також розрахують приблизну вартість проекту.

Від чого залежить вартість пергол?

Не дивлячись на простоту, пергола є складною збірною конструкцією. Її проектування, виготовлення та встановлення необхідно довіряти виключно професіоналам! Залежно від складності створення та монтажу конструкції формується і ціна на перголи. Основними ціноутворюючими факторами виступають:

 1. Тип навісу. Найбільш поширені традиційні навіси для пергол з настилом у вигляді ґрат, гострокінцеві (дах у формі будиночка), арочні навіси напівкруглої форми, променад, похилі (зазвичай використовуються як прибудови до будинку), а також навіси у східному стилі, що мають вигляд пагоди.
 2. Розміри та форма. Чим складніша конструкція – тим вища ціна. Для оформлення приватних садових ділянок популярні класичні перголи прямокутні, квадратні та видовжені. Дизайнерські асиметричні, круглі, кутові також модні.
 3. Матеріал. Традиційними матеріалами для пергол є дерево, метал та цегла. Відіграє роль тип тканини тенту у разі оформлення навісу у вигляді маркізи. Можливе виготовлення пергол з одного матеріалу, так і їх комбінування.

Довіривши проектування, виготовлення та встановлення пергол спеціалістам Лінії Комфорту, у вас буде чесна вигідна ціна на перголи та високоякісний готовий об’єкт, який ми зробимо під ключ у короткі терміни.

Розсувні перголи – універсальна суперновинка

Крім великої палітри класичних і дизайнерських моделей, все більшу популярність завойовують багатофункціональні розсувні перголи, які мають незаперечну перевагу – мобільність. Такі конструкції встановлюються як прибудова до будинку та замінюють літню терасу. На осінньо-зимовий період розсувну перголу легко зібрати та компактно зберігати до настання тепла. Ще однією перевагою в порівнянні з ламельними моделями є те, що такі перголи чудово захищають як від сонця, так і від дощу, а тому дуже популярні як літні тераси кафе і ресторанів.

Розсувні конструкції робляться механічними (збираються-розсуваються вручну), та автоматичними.

Переваги пергол від Лінії Комфорту

Щоб замовити виготовлення пергол у нашій компанії, достатньо кількох кліків на сайті. Ви можете вибрати готовий проект або зв’язатися з менеджерами та отримати консультацію щодо виготовлення індивідуальної конструкції під необхідні вам потреби та параметри. Лінія Комфорту – компанія-виробник, що має вагомі переваги над фірмами-посередниками:

 • Власне сучасне виробництво, яке відповідає європейському рівню у виготовленні конструкцій такого типу.
 • Високоякісні матеріали.
 • Штат співробітників, де всі – професіонали своєї справи, люблять свою роботу та роблять її якісно, ​​щоб пишатися кожним зданим об’єктом.
 • Гарантія якості та сервісне обслуговування.
 • Робота “під ключ” – швидко, якісно: ми проектуємо, виготовляємо, встановлюємо, Ви зберігаєте час і нерви.

Наші перголи для ресторанів, заміських будинків, веранд кафе, басейнів і терас радують око і схиляють до відпочинку. Прийміть рішення замовити перголи у Києві в Компанії Лінія Комфорту – і не пошкодуєте, адже отримаєте готову та якісну конструкцію та заощадите гроші!

X