Глухі вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням глухих вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Які вікна називають глухими?

Вікна, які не мають стулок, що відчиняються і не мають вбудованої системи провітрювання, називаються глухими. У глухих вікнах, відповідно, немає фурнітури – ручок, замків.

Що таке вікна типу FIX?

Глухі вікна мають ще одну назву – вікна тип FIX (фіксовані віконні конструкції). Це одне і теж.

Де встановлюються глухі вікна?

Глухі вікна можуть встановлюватися в будь-якій будівельній конструкції та застосовуються як для скління фасадів, так і як елементи внутрішньої функціональної обробки приміщень. Глухі вікна стануть оптимальним вибором для приміщення, яке не вимагає провітрювання через віконну систему.

З яких матеріалів виготовляють глухі вікна?

Глухі вікна можуть бути алюмінієвими, металопластиковими та дерев’яними.

Скільки камер може бути у глухому вікні?

Глухі вікна не мають обмежень як по матеріалу профілю, так і по склопакету і можуть мати будь-яку доступну кількість камер – від 1 до 3.

Які переваги мають глухі вікна?

 1. Глухі вікна дешевші аналогічних за характеристиками розпашних або розсувних вікон.
 2. Вони не мають фурнітури, що виступає за межі рами, і забезпечують вигляд із цільного скла, не розділений поворотними або відкидними рамними стулками.
 3. Також глухі вікна більш герметичні, ніж ті, що відчиняються.
 4. Глухі вікна дозволяють створювати цілісні конструкції більшої площі, оскільки не обмежені стулкою, що відкривається, і вимогами до неї. Розміри глухих вікон обмежуються площею склопакета і вітровим навантаженням на будівлі.
 5. Глухі вікна пропускають максимальну кількість світла, маючи максимальну площу скління з усіх видів вікон.

Які мінуси у глухих вікон?

 1. Глухі вікна важко очищати – для їх миття із зовнішнього боку необхідно задіяти додаткові ресурси. Чим вище розташоване глухе вікно, тим більше ресурсів потрібно. Це завдання чудово вирішує промисловий альпінізм, а також спеціальні магнітні миючі щітки.
 2. Глухе вікно не можна відкрити на провітрювання.
 3. На глухих вікнах в приміщеннях, що недостатньо провітрюються, в холодну пору року часто утворюється конденсат.

Глухі вікна

Глухими в архітектурі називають вікна, які не відчиняються. Такі вікна часто зустрічаються як у фасадному склінні торгових і комерційних об’єктів, так і в житлових будинках. Глуха віконна конструкція не вимагає для збирання фурнітури, отже, дешевше. Поєднання глухих і вікон, що відкриваються, економить засоби і дозволяє створити функціональне стильне скління. Компанія Лінія Комфорту понад 15 років займається виробництвом та встановленням вікон «під ключ». У нас Ви можете купити вікна глухі за вигідною ціною.

Де і навіщо застосовують глухі вікна?

Найбільш популярні глухі віконні конструкції під час виготовлення панорамних вікон великої площі. Їх використовують у квартирах, котеджах, готелях, ресторанах. Також із глухих вікон зводять прозорі галереї, павільйони, ними склять тераси, теплиці та оранжереї. Декоративні вітражні вікна використовують при оформленні соборів, костелів. Дуже популярне глухе скління у торгово-розважальних центрах, а також інших об’єктах комерційної нерухомості.

Плюси та мінуси глухих вікон

Глухі вікна мають ряд переваг, так і деякі недоліки. До плюсів глухих вікон відносяться:

 • Надійність та довговічність. Даний тип вікон не має рухомої фурнітури, що швидко зношується, постійно піддається динамічному навантаженню, за рахунок чого конструкція служить довше, виключені поломки вікна.
 • Низька ціна. Глухі вікна коштують на 30 – 50 % дешевше відчиняються, оскільки не мають фурнітури та стулок.
 • Засклення великих площ. Глухі вікна ідеально підходять для створення вікон великих розмірів та скління великої площі.
 • Глухі віконні конструкції дозволяють створювати вікна різної форми – круглі, трапецієподібні, трикутні, арочні.
 • При глухому вікні підвіконня набуває додаткової функціональності: через відсутність необхідності мати вільне місце для відкриття стулок вікна, на ньому можна розмістити квіти, декор або зробити міні-диван.

Незважаючи на велику кількість переваг, глухі вікна мають свої недоліки. До їх мінусів відносяться:

 • Труднощі в очищенні. Однак проблему можна вирішити, обравши склопакет, що самоочищається.
 • Відсутність припливу свіжого повітря. Глухі вікна не підходять для приміщень, що потребують провітрювання.

При бажанні і необхідності глухе вікно завжди можна замінити на відкривається – достатньо, щоб майстер підібрав нову раму з механізмом, що відкривається, сумісну з вже встановленим у фасад віконним профілем. Звернувшись до компанії Лінія Комфорту, ви отримаєте сервіс високого рівня та професійну консультацію наших фахівців, а також впевненість, що майстри виконають роботу якісно та вчасно.

X