Енергоефективні вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Які теплі вікна кращі?

Для того, щоб забезпечити тепло та затишок, необхідне енергозберігаюче вікно з теплим алюмінієвим або металопластиковим профілем. Склопакет краще вибрати з аргоновим заповненням та енергозберігаючим напиленням. Оскільки таке вікно буде дуже герметичним, для уникнення утворення конденсату і затхлості в приміщенні, необхідно передбачити функцію мікропровітрювання або ступінчастого провітрювання, тому ідеально підійде поворотно-відкидний тип відчинення вікна.

Енергоефективні вікна

Збереження тепла в будинку та економія на постійно дорогому опаленні можливі при установці енергозберігаючих вікон. Вони з’явилися на ринку відносно недавно і з кожним роком завойовують дедалі більшу популярність. На даний момент існує безліч різних конфігурацій енергоефективних віконних конструкцій. Щоб вибрати оптимальне за поєднанням ціни та якості тепле вікно, слід врахувати характеристики профілю та склопакета. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у виготовленні та встановленні енергоефективних вікон «під ключ». Завдяки власному виробництву у нас найкраща ціна на енергоефективні вікна в Києві та Київській області, а висококваліфіковані майстри здійснюють монтаж віконних конструкцій будь-якої складності. Великий вибір профілів, склопакетів та фурнітури від провідних світових брендів дозволяє купити якісне енергоефективне вікно для будь-якого приміщення.

Теплі профілі для енергоефективних вікон

Для енергозберігаючого вікна потрібно вибирати теплий профіль. Металопластиковий обійдеться дешевше, ніж алюмінієвий із терморозривом. Класичний варіант – п’ятикамерний профіль, але камер може бути і більше, адже в цьому випадку чим їх більше, тим тепліше профіль.

Енергоефективний склопакет

Якщо з профілем все просто, то підбір теплого склопакета є більш трудомістким, адже існує безліч їх видів. Щоб полегшити завдання, слід пам’ятати про основні атрибути енергозберігаючого склопакета:

 1. Кількість камер. Їх має бути не менше трьох. У деяких виробників у пропозиціях зустрічаються двокамерні склопакети, але їх ефективність набагато нижча за трикамерні, хоча і коштують вони дешевше.
 2. Ширина камер. Чим більша відстань між склом у камері, тим тепліше склопакет. Збільшена відстань може бути у всіх камерах або лише в одній, ближній до зовнішньої сторони вікна.
 3. Інертний газ усередині камер. Для мінімізації теплообміну між камерами їх заповнюють інертним газом – аргоном чи криптоном.
 4. Низькоемісійне покриття скла. Пропускає всередину сонячні промені і не випускає з кімнати тепло, що йде від опалювальних приладів, зберігаючи поверхню скла, що звернена в приміщення, завжди нагрітої. Часто як енергоефективне напилення виступає шар оксиду срібла.

Підбираючи профіль та склопакет, необхідно не забувати про їхню сумісність та враховувати такий показник, як монтажна ширина. Ще один важливий момент – провітрювання. Оскільки енергоефективне вікно дуже герметичне, на ньому може накопичуватися конденсат, особливо коли вікно встановлено на кухні. Для провітрювання добре підійде вікно з відкидним або поворотно-відкидним типом відкриття та додатковою фурнітурою для провітрювання або мікропровітрювання.

Слід пам’ятати, що енергоефективні вікна встановлюються тільки в приміщеннях, що опалюються. Склити ними сезонний балкон або лоджію безглуздо, тому що вони тепліше їх не зроблять, тому що функція енергозберігаючого склопакета – зберігати тепло, що вже існує всередині, а не обігрівати кімнату.

Найчастіше енергозберігаючі вікна вибирають для дитячої кімнати, спальні, тому що на додаток до енергоефективності вікно з теплим профілем і склопакетом має гарні шумоізоляційні якості. За бажанням звернене на вулицю скло тонують для захисту від сонця або покривають плівкою, що блокує ультрафіолет. Енергозберігаючі металопластикові або алюмінієві вікна прослужать багато років, зберігаючи в будинку тепло та затишок.

X