Відкидні вікна

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеально пропорційних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

  1. Приймаємо заявку
  2. Консультуємо
  3. Виїжджаємо на замір
  4. Заключаємо договір
  5. Виготовляємо продукт
  6. Доставляємо виріб на об`єкт
  7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Що таке відкидне вікно (фрамужне вікно)?

Вікном з відкидним (фрамужним) типом відчинення називається вікно, що відчиняється у вертикальній площині. Відкидні вікна мають фіксацію стулки в режимі “верхнього провітрювання” або посередині. Таке вікно, розташоване переважно у верхній частині віконної конструкції, називається фрамугою.

З чого виготовляють відкидні вікна?

Відкидні вікна роблять на основі алюмінієвого та металопластикового профілю. 

Навіщо потрібне відкидне вікно?

Основне призначення відкидних вікон – провітрювання приміщення без утворення сильного протягу: в режимі провітрювання повітря надходить у приміщення слабким потоком і не утворює сильної тяги.

У чому плюси та мінуси відкидних вікон?

Перевагою вікон даного типу є можливість провітрювання приміщення без необхідності тримати підвіконня вільним і забезпечити певний простір для відчинення вікна, що дорівнює ширині стулки.
До мінусів відноситься складність очищення зовнішньої сторони вікна, а також проблеми з відчиненням-зачиненням високо розташованих фрамуг.

Як регулюється відчинення відкидного вікна?

Відчинення відкидного (фрамужного) вікна регулюється ручкою. Поворот ручки здійснює відчинення вікна та фіксацію стулки у режимі провітрювання.

Які бувають фрамуги?

Відкидні вікна (тип фрамуга) найчастіше розташовуються у верхній частині віконної конструкції, хоча трапляються і бічні. Ще є окремі фрамужні вікна. В основному ставляться на котельнях, складах та в гаражних приміщеннях. Фрамуги переважно квадратної чи прямокутної форми.

Відкидні вікна

Відкидні вікна відкриваються лише у вертикальному положенні – режимі так званого «верхнього провітрювання». До цього типу вікон відносяться фрамужні вікна. У склінні житлового фонду вони використовуються у чистому вигляді рідко, а на комерційних та торгових об’єктах дуже поширені. Відкидні вікна встановлюються у фітнес-центрах, торгових галереях, магазинах, складах, спортзалах та бізнес-центрах. З житлових приміщень фрамуги найчастіше використовують на кухнях, у лазні, як вікна для напівпідвальних приміщень та в капітальних гаражах. Компанія Лінія Комфорту понад 15 років виготовляє вікна у Києві на власному високотехнологічному виробництві. У нас Ви можете купити фрамугу за найвигіднішою ціною. Наші майстри – професіонали з великим досвідом. Ми працюємо «під ключ» та реалізуємо проекти будь-якої складності для всіх типів приміщень.

Особливості та переваги фрамуг

Основні переваги відкидних вікон – зручне провітрювання та безпека.

  1. Провітрювання в даному типі вікон буває стандартним (відкриття та фіксація стулки під кутом 30 градусів), ступінчастим та мікро. Установка спеціальної фурнітури відкриває можливість фіксувати стулку в трьох положеннях або створювати мікрощілину, через яку до приміщення повільно надходять невеликі порції повітря. У порівнянні з поворотним типом вікна відкидні дозволяють не тільки ефективно провітрювати, але й зберігають корисне функціональне навантаження підвіконня: на ньому можна сміливо розмістити квіти, елементи декору та інші необхідні речі.
  2. Безпека відкидних вікон полягає в тому, що з такого вікна неможливо випасти і травмуватися, тому віконні конструкції з фрамужним типом відкривання оптимальні для дитячих кімнат, курилок та сходових прольотів – місць, які потребують провітрювання та з підвищеними вимогами до безпеки.

Конструктивною перевагою відкидних вікон є те, що даний тип відкриття – єдиний, який застосовується не тільки до класичних прямокутних вікон, але і до арочних фрамуг, круглих вікон.

Відкриття відкидного вікна та регулювання ширини отвору для провітрювання здійснюється ручкою. Фрамужні вікна можуть бути як класичними одностулковими, так і мати слодина “скандинавську” конструкцію, що складається з двох паралельно закріплених в рамі стулок.

Основним недоліком відкидних вікон є труднощі у догляді: зовнішній бік склопакета неможливо очистити самостійно, особливо коли вікно розташоване високо. Вихід – довірити миття вікон промисловим альпіністам або встановити склопакет, що самоочищається.

Відкидні вікна виготовляють із металопластикового та алюмінієвого профілю, здатного нести будь-який склопакет.

X