СУПЕР-АКЦІЯ НА ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

Захисні ролети – дуже крута та корисна конструкція. Прийнявши рішення купити захисні ролети, Ви не тільки посилите захист своєї приватної власності – будинку, квартири, офісу, магазину або кафе – але й отримаєте на додачу багато корисних бонусів!

Адже якісні захисні ролети виконують чимало функцій:

ЗАХИЩАЮТЬ ВІД МАРОДЕРІВ, ВАНДАЛІВ ТА ГРАБІЖНИКІВ. Зловмисники не нанесуть шкоду Вашому майну.

ЗМЕНЬШУЮТЬ ШУМ ВУЛИЦІ ТА ШОСЕ. Захисні ролети добре гасять вуличний шум та гудіння шосе, тож у приміщенні буде тихо та затишно.

ВЛІТКУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРОХОЛОДУ, А ВЗИМКУ ТРИМАТЬ ТЕПЛО. Захисні ролети на вікна – гарний вклад у скарбничку енергоефективності будівлі, адже вони влітку дозволяють економити на охолодженні приміщення, бо відмінно блокують спеку, а взимку з ними Ви будете економити на обігріві, адже захисні ролети перешкоджають “видуванню” тепла на вулицю.

НАДІЙНО ПРИХОВАЮТЬ ВАШЕ ПРИВАТНЕ ЖИТТЯ ВІД СТОРОННІХ ОЧЕЙ. Допитливі сусіди та перехожі більше не зможуть дратувати Вас, заглядаючи у вікна та підглядаючи за Вашим життям.

ЗАХИСТЯТЬ ВІД НЕГОДИ ТА БУРЕВІЮ. Захисні ролети відмінно захищають від будь-яких опадів – граду, зливи, буревію, якій підхоплює та жбурляє у вікна каміння, гілки дерев та інші небезпечні предмети.

Купити захисні ролети (Київ та Київська область)

Готові зміните своє життя на краще та додати комфорту? Тож хутчіш замовляйте захисні ролети по акції у Лінії Комфорту! Наша компанія виготовляє та встановлює захисні конструкції понад 15 років, має власну виробничу базу в м.Київ, використовує у виробництві лише якісні та надійні матеріали преміум-класу, а майстри Лінії Комфорту – професіонали з багаторічним досвідом і прямими руками! Зараз ми пропонуємо купити захисні ролети в Києві та Київській області зі супер-знижкою – 15%! Акція поширюється на всі ролети! Це просто космос!

Захисні ролети зі знижкою

У нас виможете вибрати з магазину вже готові пропозиції або купити захисні ролети на замовлення за індивідуальними замірами. Спеціалісти компанії розроблять та втілять у життя проект будь-якої складності. І все це – “під ключ”!. Ми пропонуємо наступні захисні ролети від виробника:

! Захисні ролети на вікна (рольставні віконні)

! Захисні ролети на двері

! Захисні ролетні ворота (рулонні ворота)

! Захисні ролетні грати.

Наш досвідчений менеджер допоможе вибрати саме такі ролети, як Вам треба. А ще він швидко розрахує вартість на захисні ролети від виробника АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

X