Ролети на двері

Завдання, які вирішують ролети на двері:

– Додатковий захист від злому

При закритті ролетою вхідної групи або дверей Ви отримуєте подвійний захист.

Відсутня можливість непомітно зламати дверний замок чи пошкодити двері.

– Заміна ролетою звичайних дверей

Ролету можна використовувати замість стандартних дверей для закриття дверного проєму в торгових, промислових чи складських приміщеннях.

Якщо установити автоматику, то відкритвати та закривати ролету можна в 1 натискання на кнопці  вимикача або пульта д/у.

Ролети на двері

Ролети на двері є різновидом захисних жалюзі. Ця конструкція, що складається з металевого полотна та напрямних, призначена для захисту дверей від несанкціонованого проникнення. Перевагою ролет є компактність. При відкритті дверей можуть заважати транспортування різних предметів або меблів, з рольставнями така проблема виключається.

Основні переваги

Ролети на двері характеризуються такими перевагами:

  1. Привабливість. Рольставні на вхідні двері досить стильний варіант. Справа в тому, що далеко не завжди архітектура будівлі передбачає можливість встановлення ґрат. Іноді їх використання стає щонайменше недоцільним. Металеві ролети можуть доповнити будь-який дизайн, насамперед завдяки великому вибору кольорів.
  2. Безпека. Ролетні двері – оптимальний варіант для захисту будівлі від злому. Якісні рольставні не допустять проникнення сторонніх осіб у приміщення. Зламати захисні ролети набагато складніше, ніж розкрити будь-які металеві двері.
  3. Зручність використання. Установка автоматики дозволить контролювати рольставні дистанційно за допомогою пульта. Управління може бути ручним. Вибір механізму відкриття та закриття залежить від низки факторів, серед яких бюджет, кількість рольставнів, вимоги до ролетів тощо.
  4. Енергозбереження. Ролетні двері дозволяють зберігати тепло в будівлі взимку, скоротивши обсяг його втрати. Завдяки цьому забезпечується сприятливий мікроклімат у приміщенні.

Ще однією особливістю ролетних дверей є міцність. Оцинковане покриття забезпечує захист металу від зовнішніх факторів, у тому числі дії вологи та виникнення корозії. Це гарантує довговічність виробів.

Види конструкцій

Ролети на двері можна розділити на два типи, виходячи зі способу монтажу:

  1. Вбудовані. Цей варіант рекомендується використовувати тоді, коли встановлення рольставнів закладено в проект. Справа в тому, що ніші над отворами для коробів, в які встановлюватимуться віконниці, необхідно зробити ще при будівництві.
  2. Зовнішні. Накладні конструкції – найпоширеніший вид. Такі ролети є універсальними, оскільки можуть встановлюватись на будь-які прорізи. Напрямні, що використовуються для переміщення полотна, фіксуються на вертикальних площинах по обидва боки отвору. Монтаж короба проводиться зверху та зовні фасаду. Накладні моделі трохи виступають над поверхнею стіни.

Тип металевого профілю та його розміри можуть відрізнятися залежно від вимог, що пред’являються до ролетів. Для отримання безкоштовної консультації залиште заявку або зв’яжіться з нашим спеціалістом. Щоб замовити ролети на двері, зателефонуйте за вказаним номером або заповніть форму на сайті. Ми пропонуємо великий вибір як дверних, так і віконних ролет за доступними цінами. Також у нас можна купити міжкімнатні перегородки, замовити встановлення шлагбаумів, воріт тощо.

X