Маркізи з падаючим ліктем

Маркізи з падаючим ліктем – керовані фасадні конструкції, що захищають балкони, тераси, віконні та дверні прорізи від прямих сонячних променів, дощу та вітру. Особливість ліктьових систем із регульованим кутом нахилу – комфортне затінення приміщень без втрати огляду.

Переваги керованого навісу

Висувні маркізи з падаючим ліктем досить компактні. Завдяки спеціальному механізму намотування тканини вони займають у складеному положенні мінімум місця. Універсальна система кріплень (фасад/перекриття) і проста зміна кута нахилу визначають переваги керованих навісів:

  • маркізи, захищаючи приміщення та літні майданчики від атмосферних явищ, одночасно виконують декоративну й рекламну функції;
  • встановлення козирка з падаючим ліктем актуальне як для невеликих вікон і затишних балконів, так і для просторих терас;
  • автоматичне керування маркізою забезпечує плавну роботу висувного механізму й оптимальний натяг полотна.

Автоматика фасадної системи часто доповнюється кліматичними датчиками, які гарантують своєчасне висування навісу.

Характеристики полотна маркізи

Тривалість служби маркізи з падаючим ліктем залежить не тільки від міцності сталевих важелів, оснащених спеціальними пружинами, але й від матеріалу, з якого виготовлене полотно навісу. Акрилова тканина з тефлоновим покриттям (щільність 300 г/м²) наділяє маркізу водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до перепадів температури та здатністю до самоочищення.

Асортимент кольорів, представлених у каталозі «Лінії комфорту», дає замовнику можливість підібрати відтінок матеріалу, що оптимально поєднується з фасадним опорядженням будівлі. Зносостійка тканина не вигоряє на сонці, зберігає насичений колір полотна та наочність рекламної інформації протягом усього терміну експлуатації маркізи.

X