Висувні ліктьові маркізи

Якщо необхідно надати естетичну привабливість і комфорт якоїсь території, то висувна маркіза – прекрасний варіант. Вона може служити для накривання веранди, тераси, виконуючи роль своєрідного козирка, але з більш масштабними розмірами. Це хороший варіант для захисту автомобіля від атмосферних опадів, прямих сонячних променів. Встановлення маркізи обійдеться набагато дешевше, ніж будівництво повноцінного гаража. Основний плюс – можливість згорнути й розгорнути в будь-який час.

Переваги тенту

Ліктьова маркіза використовується в побутових, комерційних, промислових цілях. Тент часто натягують над літніми майданчиками барів і ресторанів. Можна забезпечити комфорт при проведенні якоїсь ділової зустрічі, конференції, презентації на вулиці. Основні переваги:

 • надійний захист від дощу, граду, снігу;
 • можливість розширити корисну площу біля будинку або комерційного об’єкта;
 • створення тіні в жаркий період;
 • захист від вітру. Його забезпечують вертикальні різновиди;
 • естетично привабливий вигляд;
 • можливість швидко зібрати та розібрати конструкцію;
 • функція дистанційного регулювання. Використовується пульт.

Деякі тенти контролюються за допомогою спеціальних систем. Електродвигуни й елементи керування дозволяють в автоматичному режимі відкривати та закривати навіси. Вони працюють за будь-яких погодних умов, незалежно від рівня температури. Коли накриття забирається, тканина й опорні кронштейни практично повністю будуть заховані.

При виборі необхідно враховувати деякі аспекти:

 1. Мета. Для чого конкретно буде використовуватися тент (накривання автомобіля, зони відпочинку, розширення корисного простору тощо).
 2. Ціна. Є як бюджетні варіанти, так і дизайнерські навіси.
 3. Місце застосування. Якщо тент буде експлуатуватися в умовах жорсткого середовища, то він повинен бути виготовлений з максимально міцної тканини, яка не постраждає від сильних поривів вітру та частих опадів.
 4. Розмір. Необхідно враховувати параметри площі, яку доведеться накривати, висоту розташування вікон, особливості навколишньої території.

Рівень конкуренції та різноманітність вибору дозволяють купити такий козирок за цілком доступною ціною. Асортимент постійно розширюється. Можна підібрати маркізу з оптимальними параметрами.

X