Відливи

Про встановлення відливів: які бувають, як ведеться встановлення, що впливає на ціну робіт

Яким би вікно не було, з урахуванням особливостей конструкції, фурнітури чи особистих уподобань, а комплектація його відливами дуже важлива. Вони виконують відразу кілька функцій — захищають від вологи, відводять воду, що стікає під час дощу, а також запобігає накопиченню снігової маси взимку. Досягти такого результату можна лише при правильному монтажі, який проводиться до металопластикових виробів під певним кутом за технологією з використанням певних інструментів.

Багато хто береться за подібне завдання самостійно, але це далеко не найкращий варіант через відсутність досвіду і того ж розуміння технічних характеристик матеріалів, з якими доводиться мати справу. Оптимальніше заплатити за встановлення відливів — ціна прийнятна, а кінцевий результат відпрацює, як необхідно, на всі 100%.

Види виробів

Почати варто з того, що водовідвідні елементи створюються на основі:

  • пластика;
  • фарбованого алюмінію;
  • оцинкованого листа.

Кожен з них має свої технічні особливості та нюанси кріплення, а ще у кожного є свої плюси чи мінуси, так що почати варто саме з оптимального підбору.

Об установке отливов

Дешевшим рішенням стане лист із цинковим покриттям, до якого не застосовують більше жодних додаткових бар’єрів. Трохи дорожчим і рідкісним є алюміній — тут береться основа товщиною в міліметр, гнеться формою і потім проводиться фарбування порошковим складом з подальшим запіканням для міцності захисного шару. Його краще комбінувати з вікнами з такого ж матеріалу.

На пластикові ціни вищі, але вони відрізняються особливо цікавим зовнішнім виглядом, дають можливість знизити шум під час дощу.

Тонкощі проведення робіт та їх вартість

Усі вони мають спільні технологічні особливості. Обов’язково наявність загину для встановлення, що підходить під параметри вікна, які можна підібрати тут. Крім того, необхідно, щоб був зовнішній ухил і нижні, а також бічні, невеликі вигини — вони допомагають відводити воду. Якщо основну частину підготовки проведено, можна викликати майстрів.

Далі слідує безпосередньо встановлення відливів — ціна за роботу варіюється з урахуванням складності та вимірюється погонними метрами. Після прибуття на об’єкт перевіряється, щоб спеціальний профіль, що знаходиться внизу, був доступний. Попутно вивчається стикування до стіни, щоб після завершення зовнішнього оздоблення краї знаходилися у відкосах.

установка отливов

Далі починається встановлення з нанесенням гідроізоляційної стрічки. Після того, щоб унеможливити тепловтрати, а також відривання при сильному вітрі, простір під виробом якісно заповнюють будівельною піною. У процесі виробляється притиск, який допомагає виключити підняття при подальшому розширенні та заодно підвищити міцність зчеплення. Для остаточної фіксації використовуються шурупи або заклепки — якщо будівля з цегли, то в спеціальних проставних профілях немає потреби, можна закручувати прямо в нижню чверть отвору.

Завжди потрібно пам’ятати, що у встановленні відливів ціна за погонний метр розраховується з урахуванням не тільки складнощів монтажу, але й кількості витрачених матеріалів, шурупів, піни або герметик.

X