Тоновані Склопакети

Що таке тонований склопакет і для чого він потрібний

Тоновані склопакети у квартирі, приватному будинку виконують ті ж завдання, що й в автомобілях. Тобто приховують те, що відбувається всередині приміщення, і перегороджують шлях прямим сонячним променям. Тоновані вікна встановлюються в офісах, квартирах, приватних будинках, особливо це є актуальним для південних регіонів. Замовити такі склопакети можна тут.

Тоновані склопакети

Опис та види тонованих склопакетів

Тоновані склопакети — це затемнені, пофарбовані в масі або дзеркальні вироби, які перегороджують шлях прямим сонячним променям, захищають від цікавих поглядів. Найчастіше такий варіант використовується для панорамних конструкцій.

Необхідний рівень затемнення досягається внаслідок:

  • тонування у масі. Такий варіант застосовується, коли сировину для склопакету плавлять на заводі. До нього додають оксиди металів. Переваги: ​​стійкість до пошкоджень, поверхня може бути матовою, дзеркальною, сатиновою, бронзовою;
  • обклеювання плівкою. Цей спосіб тонування склопакетів різноманітніший. Плівка є прозорим полімером з шаром алюмінію, титану або міді. Клеїться на внутрішню частину скла. Переваги – стійкість до механічних пошкоджень, захист від яскравого сонця, підкріплення стилістики виконання фасаду. За допомогою плівки можна створити дзеркальну поверхню або надати їй іншого кольору;
  • тонування вакуумом. Скло полірується, далі відправляється у вакуумну камеру. Усередині відбувається нанесення оксидів металів, що дає відтінок стійкий;
  • тонування методом піролізу. Поверхню попередньо розігрівають і наносять на неї шар оксидів, що формує довговічне та стійке покриття, що витримує механічні дії.

Тоновані склопакети можна купити як з металопластиковим профілем, так і з алюмінієвим. Замовляйте різноманітні конструкції чудової якості тут.

Для чого потрібні тоновані склопакети: огляд переваг

Завдання тонованих склопакетів зводяться не тільки до захисту від сонця та сторонніх поглядів, їх застосування має такі переваги:

  • створення затишної атмосфери у кімнаті;
  • захист від вицвітання предметів інтер’єру, свійських рослин, ними не утворюються опіки. Особливо це актуально для літа;
  • запобігання появі відблисків на телевізорі, моніторі комп’ютера;
  • ізоляція приміщення від зайвих поглядів. Такі склопакети можуть використовуватись у тому числі як перегородка;
  • підвищення міцності за умови нанесення протиударної плівки. У разі розбивання вікна уламки не розлетяться по всій кімнаті, а затримаються на шарі тонування, що клеїть;
  • стильний дизайн та різні відтінки.

купити тоновані склопакети

Важлива перевага — не доведеться використовувати жалюзі, фіранки, штори. Подібні склопакети зможуть підтримати дизайнерський задум, реалізувати його у кращому вигляді.

Критичних недоліків у такому склі немає, єдиний момент — коштує воно дорожче. Також залежно від кольору та типу плівки може спостерігатися певне зменшення світлопроникності. Вибрати та замовити якісні вікна, у тому числі з тонованим склом, можна, перейшовши за посиланням.

Яке тонування на склопакети вибрати

Щоб купити відповідний склопакет з тонувальним захистом, слід визначитися з призначенням та функціональними особливостями. Наприклад, у південних регіонах необхідна перешкода палючому сонцю та спекотному клімату. Внаслідок того, що УФ-промені не проникають до кімнати, вона не розігрівається. Слушне рішення в цьому випадку — сонцезахисне тонування. Його використання дозволить заощадити на оплаті електроенергії за кондиціювання та створити комфортніший мікроклімат.

Якщо проживаєте на першому поверсі або вікна сусіднього будинку розташовані дуже близько, рекомендується дзеркальне тонування на склопакетах. Крізь них розглянути, що відбувається всередині кімнати, неможливо, зате всередині все добре видно.

Найдоступніший за ціною варіант — тонування плівкою, причому є різні її типи — броньована, матова, кольорова. Якщо вибираєте останній вигляд, звертайте увагу на те, чи вона гармонує з кольором і дизайном фасаду.

X