Підвіконня

Вікно металопластикове чи дерев’яне без підвіконня виглядає непривабливо. У деяких випадках ці елементи не монтуються, наприклад, за скромних габаритів лоджії. Але у житловому чи офісному приміщенні підвіконня стають важливою та функціональною деталлю. Вони запобігають витоку тепла з приміщення та приймають навантаження від склопакета. Ціна встановлення підвіконня залежить від його розміру та особливості віконної конструкції. У нас можна замовити монтаж пластикових виробів, що відрізняються практичністю, стійкістю та не бояться вологи.

Цена за работу по установке подоконникаЯк проводяться роботи

Встановлення цієї важливої ​​деталі завершує комплекс робіт з монтажу віконних систем. Ви також можете вибрати послугу з заміни підвіконня. Перед початком роботи наші фахівці вимірюють ширину віконного отвору та відкосу. Ціна за роботу зі встановлення підвіконня залежить від її обсягу, а також розраховується за один погонний метр. Вартість буде відрізнятися у разі, якщо необхідно демонтувати стару конструкцію та підготувати отвір, а також при замовленні монтажу відкосів. Відкоси надають закінченого вигляду отвору з будь-яким типом віконної системи, у тому числі алюмінієвої, і покращують теплоізоляційні характеристики. Роботи складаються з наступних етапів:

  • проведення вимірів;
  • підготовка віконного отвору, вирівнювання поверхні, при необхідності демонтаж та очищення від сміття;
  • штроблення бічних стінок під виріб;
  • монтаж вибраного підвіконня.

Ширина виробу вибирається під параметри віконної системи та може становити до 80 см. Широкі підвіконня оцінені дизайнерами інтер’єрів, які з їх допомогою створюють зони відпочинку і роботи. Товщина виробів зазвичай становить 2 см, але може бути більше. Габарити підвіконня залежать від умов експлуатації, навантаження, типу приміщення та призначення. Ви можете замовити вироби для вікон з металопластику, дерев’яних та алюмінієвих.

«Лінія Комфорту» створює продукцію, використовуючи якісні матеріали, та надає всі необхідні гарантії, у тому числі на монтажні роботи. Залишайте заявку на розрахунок або замовляйте безкоштовну консультацію, і ми докладно розповімо про послуги встановлення підвіконня та відкосів.

Линия Комфорта

Яке підвіконня вибрати

Виріб чудово справляється з декоративною та функціональною роллю. Його традиційно можна використовувати як полицю для квітів або будь-яких речей. Підвіконня створює плавний перехід від вікна до внутрішнього простору в кімнаті, тому загальна конструкція виглядає естетично та завершено.

Чим ширший виріб, тим більш функціональним він є, його можна використовувати:

  1. Як підставку для будь-яких предметів, до яких потрібен швидкий доступ.
  2. Як драбину, коли потрібно повісити, зняти штори, вимити вікна.
  3. У ролі письмового столу.
  4. Як зону відпочинку, якщо на поверхню покласти подушки.

установки подоконника

Підвіконня з ПВХ відрізняються надійністю та довговічністю, вони довго зберігають зовнішній привабливий вигляд без особливого догляду. Колірна гама включає різні кольори та відтінки, виріб може імітувати фактуру дерева. Ціна встановлення відкосів та підвіконь цілком доступна, на неї впливають матеріал стін, габарити отвору.

У нас можна замовити монтаж фурнітури, наприклад вентиляційні клапани або замки для захисту дітей. Вибирайте також у нашому інтернет-магазині готові продукти з доставкою: алюмінієві вікна та двері, перегородки, захисні ролети, автоматику для комфортного керування воротами та багато іншого.

X