Двокамерні

Двокамерні склопакети – тепло та недорого

Якісні вікна повинні бути надійними, довговічними і, головне, теплими. Більшість людей, які зважилися на їхню заміну, керуються саме можливістю максимально зберегти тепло в будинку та заощадити на опаленні. Як оптимальний варіант багато хто вибирає установку двокамерних склопакетів. Конструктивно вони складаються з трьох стекол, між якими утворюються дві вільні порожнини. У стандартному варіанті вони спеціально нічим не заповнюються. У вільному просторі залишається повітря. Для підвищення теплоізоляційних властивостей порожнина може бути заповнена спеціальним інертним газом. Скло встановлюється на певній відстані один від одного, що впливає на показники енергоефективності та теплоізоляції.

Основні переваги двокамерних вікон

Установка двокамерного вікна для багатьох, хто планує ремонт є пріоритетом. Це пов’язано з відмінними експлуатаційними характеристиками таких конструкцій:

  • високий коефіцієнт опору теплопередачі, що дозволяє склопакету на 20-30% краще утримувати тепло всередині приміщення, порівняно з однокамерними аналогами. Це сприяє економії фінансів на опаленні;
  • відмінні показники звукоізоляції. Вікна блокують шуми від 29 дБ, що дозволяє створити комфортніші умови для відпочинку та розслаблення;
  • висока світлопропускна здатність – до 77%. У приміщенні буде гарне природне висвітлення;
  • помірна вартість. Не можна сказати, що двокамерні вікна можна придбати дешево. У порівнянні з однокамерними конструкціями, в них доведеться використовувати більш надійну та якісну фурнітуру, оскільки вага закономірно більша через наявність додаткового скла.

Склопакети двокамерного типу знайшли широке застосування повсюдно, де використовуються обігрівальні прилади. Їх встановлюють у житлових будинках, офісних, адміністративних приміщеннях, на громадських об’єктах.

Скільки коштуватиме двокамерне вікно з установкою

Головний інтерес потенційних покупців стосується того, якою є ціна двокамерного вікна з установкою. Підсумкова вартість конструкції залежить від кількох параметрів:

  1. розміри склопакетів;
  2. кількість стулок, особливості відкривання;
  3. якість фурнітури;
  4. застосування особливих теплоізоляційних пристроїв (спеціальні скла, що відбивають тепло, інертний газ для заповнення камер).

Крім того, якщо Ви плануєте замовити пластикове вікно, необхідно уточнити вартість його встановлення. Як показує практика, це завдання краще довірити професіоналам. У такому випадку конструкція прослужить довше і не завдасть незручностей у процесі експлуатації. Фахівці компанії-виробника мають усі необхідні навички для виконання цього типу роботи. Крім того, за їхні можливі помилки відповідає компанія. На пластикові вікна з установкою поширюється гарантія. Правильний монтаж та придбання склопакетів високої якості дозволять користуватися ними десятиліттями.

X