Вікна для теплиці та зимового саду

Чесна ціна на якісні вікна від виробника

Плануєте бюджет? Хутчіш дізнайтесь вартість вікон прямо зараз!

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних вікон та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

 

Викликати замірника

Замовити замір вікон

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

  1. Приймаємо заявку
  2. Консультуємо
  3. Виїжджаємо на замір
  4. Заключаємо договір
  5. Виготовляємо продукт
  6. Доставляємо виріб на об`єкт
  7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням вікон. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Часті питання

Які вікна для теплиці краще вибрати?

Для створення стандартної городньої теплиці відмінно підійдуть найбюджетніші металопластикові вікна з однокамерним склопакетом. Вони забезпечать захист від вітру, пилу, дощу та снігу, перекриють доступ холодного повітря в теплицю, а також підтримують температурний режим усередині краще тепличної плівки.

Чому пластикові вікна для теплиці кращі, ніж дерев'яні?

На відміну від дерев’яних вікон, металопластикові вікна для теплиці довговічніші. Вони не розсихаються, не гниють, не набухають, не схильні до руйнування комахами-шкідниками. ПВХ вікна не вимагають фарбування та лакування, стійкі до температурних перепадів. Вони прослужать довше та якісніше збережуть мікроклімат усередині теплиці.

Які металопластикові вікна необхідні для оранжереї?

Для стаціонарної оранжереї, де передбачається вирощування рослин, що потребують тропічного та субтропічного клімату, рекомендовані теплі вікна з функцією провітрювання. Для невеликої оранжереї або зимового саду, якщо площа скління велика, краще вибрати алюмінієві вікна з теплим профілем. Зимові сади та оранжереї робляться тільки з алюмінієвого профілю, тому що металопластиковий профіль не призначений для скління даху та похилих площин.

Чи обов'язково вікна для оранжереї повинні мати функцію провітрювання?

Для підтримки мікроклімату в теплиці, оранжереї та зимовому саду потрібна циркуляція повітря, яка може забезпечити провітрювання. Тому в оранжереї мають бути не лише глухі вікна, а й фрамуги.

Вікна для теплиці та зимового саду

Сучасні віконні конструкції дозволяють швидко та якісно склити теплицю, оранжерею або зимовий сад. Правильний підбір профілю та склопакета дозволить створити необхідний для росту рослин мікроклімат та спростить експлуатацію споруди. Компанія Лінія Комфорту має 15-річний досвід у виготовленні та встановленні віконних конструкцій. Завдяки власному високотехнологічному виробництву у Києві та професійним майстрам ми засклили тисячі об’єктів – від квартир до найбільших торгових центрів. У нас Ви можете купити вікна в теплицю за найкращою ціною та замовити встановлення вікон «під ключ».

Як вибрати вікна для теплиці?

Оранжереї, теплиці та зимові сади характеризуються великою площею скління, що є одним із домінуючих факторів при доборі профілю та склопакета. Інша не менш важлива умова – здатність вікон забезпечити необхідні умови у приміщенні – температуру, вологість. Беручи до уваги обидві вимоги, здійснюється вибір скління.

Металопластикові вікна для теплиці

Спорудження стін та купола теплиці з металопластикових віконних конструкцій найбільш поширене та виправдане. Металопластиковий профіль з однокамерним склопакетом є досить міцним, і в той же час легким, з нього не важко зібрати павільйон хворої площі. За ціною теплиця із ПВХ-вікон вийде дешевше, ніж із алюмінієвих. Металопластикові вікна використовуються для створення стандартних овочевих теплиць.

Алюмінієві вікна для теплиці

Ідеально підійдуть для збору павільйонів з великою площею скління, що вимагають підвищеної міцності конструкцій: тропікарії, зимові сади для пальм, бамбука та інших високих рослин. З метою економії використовується холодний алюмінієвий профіль, тепловтрата якого не критична за наявності енергозберігаючого склопакета. Алюмінієві вікна для оранжерей досить дорогі і рідко використовуються при будівництві павільйонів для маленьких приватних господарств.

Яким критеріям мають відповідати вікна у теплицю?

Незалежно від вибору профілю, вікна для тепличних павільйонів мають загальні вимоги до експлуатації, ефективності та безпеки.

Температурний режим. Як показує практика, у стандартній овочевій теплиці для підтримки температурного режиму та вологості у необхідних для росту рослин межах вистачає однокамерних склопакетів. При необхідності зберігати всередині тепліший і вологіший тропічний мікроклімат (наприклад, у тропічних і субтропічних оранжереях та зимових садах), стіни павільйону скляться глухими вікнами з двокамерним склопакетом з елементами енергозберігаючих технологій, а дах робиться однокамерним, щоб знизити навантаження.

Провітрювання. Приплив свіжого, насиченого киснем повітря та газообмін є обов’язковою вимогою до ефективної експлуатації тепличних павільйонів будь-якого типу, тому без провітрювання не обійтись. Оптимальним варіантом є наявність фрамуг, які легко відкрити. Трапляються типи ботанічних оранжерей, де фрамуга повинна бути розташована строго в куполі. Рішенням є постачання вікна автоматикою для дистанційного відкриття.

Корисною опцією для тепличних конструкцій стане функція самоочищення склопакета, особливо коли павільйон високий і великий. Нанести відповідну плівку можна як виключно на купол, так і забезпечити нею стіни.

Ще одна гарна опція для тепличних павільйонів – вибір посиленого профілю при склінні металопластиковими вікнами. Армування металевими вставками зробить каркас міцнішим, ненабагато збільшивши його вагу в порівнянні з алюмінієвими вікнами.

X