Види захисних ролет

Ролети відрізняються типом профілю:

  • Ролетні решітки. Ставлять для захисту вітрин і вхідних груп магазинів, ресторанів, ювелірних бутіків, банків і салонів.
  • Ролетні ворота. Використовують для закриття гаражних та  великих віконних проємів.
  • Ролети для захисту від злому. Зроблені з екструдованого алюмінієвого профілю. Клас захисту від злому – Р3-Р4. Захисні ролети класу Р5 мають посилену надміцну конструкцію. Їх ставлять на об’єкти з підвищеними вимогами до безпеки (ювелірні магазини, банки, картинні галереї, антикварні салони).
  • Ролети для енергозбереження та захисту від шуму. Зроблені з профілів роликової прокатки з піно-наповненням. Взимку тепловтрати всередині будинку знижуються на 20%. Влітку при закритих ролетах температура в кімнаті знижується на 5 градусів. Економите на опаленні взимку і на кондиціонуванні в спеку. Рівень шуму в приміщенні знижується на 5 Дб.
  • Вбудована антимоскітна сітка. Створює комфортну атмосферу в домі без комарів і мух. Антимоскітна сітка не займає місця і згортається в короб при закритті ролет.

Види коробів:

– круглий

– напівкруглий

– 45-ти градусний

– 20-ти градусний

– вбудований

Управління ролетами:

  1. Ручне (касета, редуктор, пружинно-інерційний механізм). Ставлять для ролет невеликого розміру і ваги. Для приватного використання в квартирах і будинках.
  2. Автоматичне – ставлять електропривід з дистанційним пультом або ключем-кнопкою на стіну. Можливе підключення системи «розумний дім». Потрібне в будинку, де багато ролет великого розміру. Економите час і сили, щоб відкрити/закрити всі конструкції на вікнах і дверях.

Ставте автоматику, якщо хочете використовувати всі можливості захисних ролет (імітація присутності хазяїна в будинку, автозакриття).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *