Проект Секційні ворота на автомийку АВТОБАНЯ

Секційні ворота на автомийку АВТОБАНЯ

Секційні ворота на автомийку АВТОБАНЯ

Об’єкт – автомобільна мийка – “АвтоБаня”. Необхідно встановити секційні ворота в кількості 4 шт. на всі бокси для автомобілів.

Основні вимоги від замовника до секційних воріт – автоматичне управління, висока антикорозійна стійкість, наявність дверей для зручного входу персоналу, та вікон для природного освітлення, високий робочий ресурс воріт.

“Лінія Комфорту” запропонувала секційні промислові ворота Alutech з автоматикою, що має підвищений ресурсу роботи, додатково встановлено комплекти нержавіючої фурнітури. В кожні ворота вбудовано двері з вікном.

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ У НАС
1
“Лінія Комфорту” - офіційний партнер “Алютех”. Замовляючи у нас Ви можете бути впевнені в тому, що всі деталі та комплектуючі оригінального виробництва Алютех. Жодних китайських підробок. Ми гарантуємо якість заявлену виробником.
2
Маємо власний склад та виробничі потужності, логістику і монтажні бригади. У нас завжди на складі є в наявності найпопулярніші позиції. Тому ми можемо виготовити Ваше замовлення в найкоротші терміни. А також доставити і встановити його на об’єкті.
3
Надаємо комплексні рішення. Ви можете замовити комплексне закриття всіх проємів на об’єкті у однієї компанії, та зекономити свій час і кошти.
4
Робимо гарантійне та сервісне обслуговування. Ми не залишаємо жодного клієнта наодинці з будь-якими несправностями, що можуть виникнути в процесі експлуатації.

    ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    5
    Для нас не існує не стандартних об’єктів. Ми готові втілити в життя будь-які конструкторські рішення. “Лінія Комфорту” береться за складні об’єкти, від яких відмовилися інші і виконує їх з незмінною якістю.

      ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ