Проект Гаражні ворота і в’їзні ворота з хвірткою

Гаражні ворота і в’їзні ворота з хвірткою

Гаражні ворота і в’їзні ворота з хвірткою

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити секційні ворота в гараж і в’їзні ворота з хвірткою.

Основні вимоги від замовника:

Гаражні ворота  і в’їзні ворота з хвірткою мають бути в одному стилі і кольорі. Зручне управління обома воротами.

“Лінія Комфорту” запропонувала в’їзні ворота з хвірткою власного виробництва з типом заповнення – сендвіч-панель, колір воріт – білий, малюнок – філенка. Секційні ворота виробництва Alutech білого кольору з малюнком – філенка. Всі ворота керуються з пульта д/у.

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ У НАС
1
“Лінія Комфорту” - офіційний партнер “Алютех”. Замовляючи у нас Ви можете бути впевнені в тому, що всі деталі та комплектуючі оригінального виробництва Алютех. Жодних китайських підробок. Ми гарантуємо якість заявлену виробником.
2
Маємо власний склад та виробничі потужності, логістику і монтажні бригади. У нас завжди на складі є в наявності найпопулярніші позиції. Тому ми можемо виготовити Ваше замовлення в найкоротші терміни. А також доставити і встановити його на об’єкті.
3
Надаємо комплексні рішення. Ви можете замовити комплексне закриття всіх проємів на об’єкті у однієї компанії, та зекономити свій час і кошти.
4
Робимо гарантійне та сервісне обслуговування. Ми не залишаємо жодного клієнта наодинці з будь-якими несправностями, що можуть виникнути в процесі експлуатації.

    ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

    5
    Для нас не існує не стандартних об’єктів. Ми готові втілити в життя будь-які конструкторські рішення. “Лінія Комфорту” береться за складні об’єкти, від яких відмовилися інші і виконує їх з незмінною якістю.

      ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ