Маркізи та навіси для терас та веранд

Навіс для тераси виключає негативний вплив не тільки сонячного випромінювання, але ще вітру та дощу. Така конструкція дає можливість створення простору для відпочинку на свіжому повітрі, приємного проведення часу з рідними та друзями. Щоб втілити ідею в реальність, не знадобляться грандіозні капіталовкладення. Для цього є готові варіанти навісів, які легко придбати в нашій компанії «Лінія комфорту». Ви можете замовити виготовлення необхідних розмірів.

Що називається навісом для тераси

Спеціальний навіс, який ще називають «маркіза для тераси», являє собою конструкцію, що виготовляється з міцних матеріалів, стійких до негативного впливу природних умов. На відміну від звичайного даху, він оснащується механізмами, які виконують такі дії:

 • висування та складання конструкції в залежності від погодних умов;
 • регулювання нахилу полотна;
 • затінення тераси (як повною мірою, так і тільки її частини).

Плюси таких конструкцій — у зручному функціоналі та простоті монтажу. Навіс для тераси встановлюється дуже швидко, при цьому він не створює жодного навантаження на несні стіни будинку. У зимовий час він забирається у спеціальний захисний короб, що дозволяє проникати сонячному світлу у вікна будинку.

Різновиди покриттів

Маркіза на терасу виготовляється з різних матеріалів і комплектувальників, тому замовнику важливо вибрати параметри. Для цього корисно знати, з чого ж роблять такі конструкції, які з пропонованих варіантів вважаються найкращими. Вони бувають таких типів:

 1. Акрилові — не утворюють сонячних відблисків, мають високі експлуатаційні показники. Акрил вирізняється водонепроникністю, довговічністю й міцністю. Модифікації навісів з цього матеріалу доступні у великому виборі за колірною гамою.
 2. Поліестерові — вони покриваються водовідштовхувальними просоченнями, що забезпечує стійкість до впливу вологи. Навіс на терасу з поліестеру відмінно справляється із завданням утримання сонячного світла, а його підвищена міцність гарантує великий термін служби.
 3. Полівінілхлоридні — вони характеризуються стійкістю до температурних коливань. Це дозволяє експлуатувати такі конструкції навіть взимку, не турбуючись про їх цілість.

Вибір за матеріалом великий. Крім відмінностей за технічними властивостями, конструкції мають різну вартість. Недорогі — це акрилові моделі, які можна купити в нашому інтернет-магазині.

Види за типом конструкції

Вибирається навіс на терасу на підставі конструктивного виконання. За такою ознакою вироби бувають:

 1. Горизонтальні. Класичні моделі, що являють собою навіси з невеликим кутом нахилу.
 2. Вертикальні. Якщо класичні моделі захищають простір від сонця тільки зверху, то вертикальні закривають терасу повністю (зверху та збоку). Зазвичай вони використовуються для веранд, балконів і лоджій.

Вертикальні маркізи захищають не тільки від сонця, вітру та дощу, але й від сторонніх поглядів перехожих, що особливо актуально, якщо тераси знаходяться на відкритій місцевості.

Переваги вибору маркіз для облаштування терас і веранд

Навіс на веранду або терасу має безліч позитивних якостей, які можна оцінити з перших днів експлуатації. До його переваг належать:

 • простота монтажу й експлуатації. Більшість систем — автоматизовані варіанти. У продажу є як автоматичні моделі, так і з ручним керуванням для складання;
 • ефективний захист від спеки, що досягається завдяки вентиляції та створенню бар’єру для проникнення сонячного світла;
 • наявність просочень. Антибактеріальне захищає від грибка, а тефлонове – від забруднень.

Ціни пропонованих моделей залежать від конструктивних особливостей. У нас є як недорогі маркізи для терас і веранд із ручним складанням, так і більш дорогі моделі з автоматичним керуванням.

X