Розсувні двері

Розсувні двері економлять простір, тому їх все частіше вибирають для квартири або будинку. Їх також встановлюють у комерційних, адміністративних, промислових будинках. Дані системи вирішують проблему вузького проходу, обмеженого простору, що використовуються для зонування приміщення.

Відкатні двері безшумно переміщаються вздовж стіни, мають ефектний вигляд, завдяки чому підходять для різних інтер’єрів. Розсувні системи встановлюють не тільки всередині приміщень, що опалюються, але і зовні (наприклад, при виході на літню терасу). Вони підходять для монтажу в офісах, магазинах, спортивних комплексах. Чудово сумісні з сигналізаціями або системами електронного контролю.

У нас є рішення для різних типів приміщень і будь-якого бюджету. «Лінія Комфорту» пропонує якісні конструкції з гарантією на 12 місяців. Працюємо за системою «все включено»; ваше замовлення, незалежно від складності та масштабів, буде готове за короткий час.

З чого складаються розсувні системи

Різні механізми зсувних дверних полотен між собою відрізняються специфікою руху стулок. Тому, яка б конструкція не була обрана, у складі комплекту будуть практично одні й ті ж елементи:

 • одне або кілька дверних полотен;
 • механізм на роликах, профілі, обмежувачі, стопори;
 • спеціальна фурнітура;
 • деталі для оформлення дверного отвору;
 • лиштви для однієї або двох сторін.

Кількість полотен залежить від ширини отвору. Розсувні двері складаються як з одного, так і з трьох, чотирьох і більше стулок. Якщо конструкція включає одне полотно, то використовуються одинарні рейки, для кількох — телескопічні напрямні.

Варіанти конструкції за типом ковзання

Розсувні двері переміщаються вздовж стіни за рахунок роликових опор, кількість яких визначається масою полотна та системою ковзання. Механізм може додатково комплектуватися автоматичною системою, що підвищує зручність експлуатації.

Розсувні двері мають кілька варіантів систем ковзання:

 1. Відкритий тип. Універсальна конструкція, що дозволяє встановити полотно у проріз стіни з будь-якого матеріалу. Від’їжджаюча стулка у відкритому положенні розташовується вздовж стіни.
 2. Моделі з однією рейкою. Як напрямні використовуються профілі, труби, металеві стрижні. Ці навісні системи ще називаються безпороговими.
 3. Розсувні двері з двома напрямними. Це підлогові конструкції, де рейки розташовані внизу та вгорі. Відрізняються тим, що витримують велику вагу полотна.
 4. Закритий тип. Стулка, переміщаючись, «відходить» у стіну, тобто у відкритому положенні полотна майже не видно. Розсувні двері цього типу встановлюються за наявності міжкімнатної перегородки.

Автоматичні системи для нежитлових будинків мають кілька режимів роботи, які змінюються за допомогою перемикача. Це літні, зимові, стандартні, закриті чи односторонні варіанти.

Ви можете замовити будь-який тип конструкції, яку компанія встановить у потрібне приміщення. Зсувні двері підходять для залів розважальних торгових комплексів, адміністративних та бізнес-об’єктів, промислових будівель. Вони монтуються при виході надвір чи всередині приміщення. У нас недорогі ціни. У виготовленні дверних конструкцій використовуємо якісні комплектуючі перевірених брендів.

В чому переваги дверних розсувних систем

Такі конструкції стали трендом у дизайнах різних інтер’єрів. Вони виглядають елегантно та вишукано, при цьому не втрачають практичності. Розсувні двері ергономічні, допомагають успішно зонувати місце. Їм віддають перевагу завдяки таким особливостям:

 • відмінні можливості в плані дизайну, а також виготовлення моделей нестандартної форми, висоти;
 • безшумність відкриття;
 • можливість встановлення автоматики. За допомогою електроприводу конструкція відкриватиметься натисканням кнопки на пульті або стіні.

Автоматичні розсувні двері в нежитлових приміщеннях мають такі переваги, як високий рівень безпеки відвідувачів, виключення заторів на вході і зручне переміщення людей з обмеженими можливостями. Звернувшись до «Лінії комфорту», ​​ви не просто купите двері, а отримаєте готове рішення, виконане на замовлення, готове до експлуатації.

X