Рольставні на вікна

Завдання, які вирішують захисні ролети для дому та офісу:

 – Енергозбереження

Захисні ролети  забезпечують економію енергії влітку на кондиціонуванні, а зимою на опаленні приміщення.

 – Комфорт

Захист від сонця, шуму, негоди і сторонніх очей.

 – Захист від злому

Екструдований алюмінієвий профіль полотна та посилені направляючі надійно захищають від вандальних дій та несанкціонованого доступу.

 • Ціна: 130 євро
 • Розміри: 800х1200 мм
 • Управління: шнуровий інерційний привод
 • Колірантрацит
 • Профіль: AR40N
 • Послуги: доставка, монтаж, гарантія

Зовнішні ролети на вікна

Більше не потрібно жертвувати красою фасаду будинку, офісу і квартири заради установки таких засобів захисту від грабіжників, як старомодні решітки, ставні, люки, бо у нас ви можете купити зовнішні ролети на вікна в лічені хвилини.

Зовнішні захисні ролети є найбільш популярним виробом в Україні, так як ідеально справляються із завданням закриття отворів приміщень. Мають багато бонусних функцій. Якщо ви хочете купити ролети, ми підберемо вам комплексне рішення. Не чекайте, поки грабіжники захочуть проникнути на вашу територію, або стихія буде порушувати життєві плани, зробіть замовлення прямо зараз!

Переваги зовнішніх ролет

Існує ряд переваг зовнішніх ролет, тому їх твердо обирає наш клієнт по всій Україні:

 1. Простота монтажу. Зовнішні конструкції настільки прості в установці, що ви можете купити ролети, і встановити, скориставшись нашою відео-інструкцією.
 2. Міцність конструкцій. Ні злом, ні стихія виробам не страшні, що підтверджують від уки задоволених клієнтів.
 3. Зносостійкість кольору. Зовнішні ролети не потрібно фарбувати з року в рік, колір не вигоряє на сонці.
 4. Естетичність. Накладна конструкція не псує зовнішній вигляд вашого приміщення. Короб можна вмонтувати в фасад в процесі будівництва.
 5. Ергономічність. Ідеальний захист від палючого сонця, вітру, граду, пилу, шуму і механічних пошкоджень. Під час урагану зламана гілка не розіб’ється вам вікно. Влітку є можливість заощадити на кондиціонуванні, а взимку скоротити тепловтрати.
 6. Автоматичність. Система автоматики служитиме вам мінімум 10 років при щоденному використанні. Тільки уявіть, як на вулиці збирається на дощ, а ви легким натисканням на кнопку пульта моментально створюєте спокій, захист і затишок.
 7. Привабливість. Навіть в закритому стані ваші вітрини продаватимуть, привертаючи увагу покупців, оскільки є можливість вибрати решітчастий профіль з ідеальною видимістю, а й з міцністю конструкції.

Основні види захисних конструкцій

Зовнішні захисні ролети на вікна виготовляються, в залежності від завдань, з різного типу профілів. Консультант може підібрати потрібні види захисних конструкцій за індивідуальним запитом.

Суцільнолиті ролети – виконані з суцільних ламелей, що щільно прилягають одна до одної, не пропускають сонячне світло. Добре підходять тим типам приміщень, які потрібно захистити від проникнення сонця, вітру, злому.

Ґратчасті ролети – через отвори пропускають сонячне світло, створюють хорошу видимість. Добре вписуються в екстер’єр магазинів, кафе і галерей, привертають увагу до внутрішнього наповнення вітрин, зберігаючи стійкість до злому.

Алюмінієві або сталеві ролети – виготовлені з литого алюмінієвого, сталевого профілю. Підійдуть віконним та іншим отворам, де не потрібна посилена тепло- і шумоізоляція: холодні склади, підсобні кімнати, і т.д.

Пінонаповнені ролети – виконані з порожнинного алюмінієвого або сталевого профілю, порожнини додатково наповнені піною для посиленої шумо-, теплоізоляції. При цьому легкість і надійність конструкцій збережена.

Екструдовані ролети – з екструдованого металу, що підсилює міцність конструкції.

Чому варто купити зовнішні захисні ролети у нас?

Роблячи замовлення в нашій компанії, ви отримуєте не просто зовнішні захисні ролети на вікна. Гарантовані вигоди:

 • Індивідуальний підбір, прорахунок і виконання всіх побажань.
 • Професійну установку під ключ.
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 • Кращу ціну.
 • Оптимальні терміни.

Ми – це багаторічний досвід, підтверджений відгуками, професіоналізм, сертифікована якість. І незважаючи на те, що фірма знаходиться в Києві, ми виготовимо, доставимо і встановимо ваші захисні конструкції по всій Україні.

X