Захисні ролети

Замовляй напряму у виробника зі знижкою -15%

ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Плануєте бюджет?

Дізнайтесь вартість ролет прямо зараз!

Розрахувати

ЗАМОВЛЯЙ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

Правильний замір конструкції з урахуванням всіх архітектурних нюансів – запорука виготовлення ідеальних ролетів та їх якісного монтажу.

Замірники Лінії Комфорту – професіонали, які виконають заміри швидко та якісно.

Викликати замірника

ЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

+380 93 213 77 72
Передзвоніть мені

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням ролетів. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Наші роботи

Ролети на вікна
Ролети на вікна
Автоматичні ролети на вікна та двері в офіс
Ролети на вікна та двері в сауну
Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об'єкт - приватний будинок. Треба встановити ролети на вікна.Читати більше

Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити ролети на вікна першого поверху і верандиЧитати більше

Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – офіс з великою кількістю вікон та дверей. Необхідно установити ролети.Читати більше

Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Объект – приватний будинок. Необхідно встановити захисні ролети на сауну, секційні ворота в гараж і в’їзні ворота з хвірткоюЧитати більше

Часті питання

Які бувають типи ролетних профілів та чим вони відрізняються?

Є три типи ролетних профілів – пінонаповнені, екструдовані та решітчасті.

 1. Пінонаповнений профіль має полімерне наповнення, що забезпечує шумо- та теплоізоляцію, легкість, стійкість до вітрових навантажень та низьку вартість.
 2. Екструдований профіль виготовляється через видавлювання нагрітого алюмінієвого зливка та має додаткові ребра жорсткості. Перевага цього виду ролетного профілю в його міцності, надійності та зломостійкості. Ролети з екструдованого профілю встановлюють у місцях із підвищеними вимогами до захисту.
 3. Решітчастий профіль за виглядом і конструктивом нагадує ґрати. Завдяки отворам цей профіль дозволяє цілодобово демонструвати вітрини магазинів та торгових центрів, а також пропускає сонячне світло всередину приміщення.

Навіщо потрібні ролети?

Ролети необхідні для захисту приміщення від шуму та пилу, поганих погодних умов, сонячних променів, злому, проникнення та сторонніх поглядів, а також для підвищення рівня теплоізоляції.

Що таке антивандальні ролети?

Антивандальні ролети – це рольставні з посиленою товщиною металу, додатковими ребрами жорсткості, коробом із захистом від злому, прихованим замком. Такий конструктив ролети дозволяє захистити приміщення від злому, проникнення всередину та пограбування.

Як відкрити і закрити рольставні, якщо немає світла?

Відкрити або закрити рольставні при відсутності електрики вийде лише в тому випадку, якщо електропривод ролет має систему аварійного розблокування (HKX). У такому випадку ролету можна відкрити вручну за допомогою спеціальної ручки. Якщо така система не включена в електропривод, то без електрики підняти та опустити рольставні не вдасться.

Як вибрати ролети?

При виборі ролети слід визначитися з місцем, де вона буде встановлена, функціями, які вона повинна виконувати, способом керування – автоматичним або ручним, кольором виробу.

Від чого залежить вартість ролет?

Вартість ролети залежить від розміру, профілю, типу керування та кольору.

Які бувають типи керування ролетами?

Існує два способи керування ролетами – ручний і автоматичний. Види керування ручного типу: стрічковий, шнуровий, кордовий, пружинно-інерційний, воротковий. Автоматичне керування ролетою здійснюється за допомогою блоку або пульта.

Чи існують броньовані ролети?

Так, існують. Броньовані ролети виготовляються з нержавіючої сталі чи найбільшого за товщиною алюмінієвого профілю. Профіль оснащується броньованими вставками та додатковими фіксаторами. Броньовані ролети є найкращим варіантом захисних ролет і встановлюються в місцях з підвищеними вимогами до безпеки.

Які максимальні розміри ролет?

Максимальні розміри ролет залежать від типу профілю. Максимальні розміри для пінонаповненого профілю: ширина – 3,75 м, площа – 10,5 м². Для екструдованого профілю: ширина – 5,2 м, площа – 15,5 м². Для решітчастого профілю: ширина – 5,5 м, площа – 7 м (з підсилюючим профілем).

Які мінімальні розміри ролет?

Мінімальні розміри ролет залежать від їх типу керування. Мінімальні розміри для ручного типу керування ролетою: ширина – 450 мм, висота – 400 мм. Для автоматичного: ширина – 600 мм, висота – без обмежень.

Які бувають типи монтажу ролет?

Установка ролет може здійснюватися із внутрішньої або зовнішньої сторони будівлі. При зовнішній установці існують такі типи монтажу ролет:

 1. Накладний – короб встановлюється за межами отвору.
 2. Вбудований – короб встановлюється всередині отвору.
 3. Комбінований – короб розміщується у спеціальній ніші у верхній частині отвору. Таку нішу можна або заздалегідь підготувати на етапі будівництва, або створити безпосередньо перед монтажем.
 4. Коробом назовні. Полотно розташоване впритул до вікна.
 5. Коробом всередину. Полотно розташоване в одній площині з фасадом будівлі.

При внутрішній установці ролети існують такі типи монтажу:

 1. Накладний.
 2. Вбудований.
 3. Комбінований.

Який монтаж ролети краще: вбудований чи накладний?

Накладний спосіб монтажу є більш популярним та поширеним, оскільки відбувається легко і швидко. Для встановлення ролети накладним методом не має потреби готувати отвір заздалегідь. З мінусів – легше зламати ролету, зверху на коробі накопичується дощ і сніг, випираюча ролета виглядає не презентабельно.

Вбудований спосіб монтажу передбачає попередню підготовку отвору та додаткові роботи після встановлення виробу. Ролет стає частиною фасаду, виглядає естетично і зламати його набагато складніше, оскільки короб прихований у отворі.

Чи можна зламати ролети?

На жаль, можна зламати будь-яку конструкцію за належного бажання, наявності навичок, інструментів та часу. Існує 7 класів зломостійкості ролет – від Р1 до Р7. На злам рольставні з найменшим класом захисту P1 знадобиться щонайменше 15 хвилин. Чим більше часу злочинець витрачає на злом, тим вище шанс бути поміченим.

Чи можна інтегрувати захисні ролети до системи «розумний дім»?

Так, можна.

Як не допустити зледеніння ролет?

Для того, щоб на ролетах не утворювався лід, слід регулярно приводити їх у дію – опускати та піднімати. Якщо все-таки ролети вкрились льодом, можна відігріти їх феном.

Ролети

Ролети – сучасна захисна конструкція, яка не тільки не дозволить зловмисникам та вандалам завдати шкоди приміщенню, але й стане окрасою фасаду, наголошуючи на статусі Вашого приватного домоволодіння або підприємства. Компанія Лінія Комфорту більше 15 років займається розробкою, виготовленням та встановленням «під ключ» різних ролетних конструкцій. У нас Ви можете купити ролети у Києві та Київській області за вигідною ціною. Ми пропонуємо:

 • Ролети на вікна (рольставні віконні)
 • Ролети на двері
 • Ролетні ворота (рулонні ворота)
 • Ролетні грати.

Плюси від встановлення ролетів

Популярність ролет обумовлена ​​їх універсальністю та численними плюсами від використання конструкції:

 1. Ролети захищають від зламу та сторонніх очей.
 2. Завдяки їм не чути шуму з вулиці.
 3. При закритих ролетах у спеку температура в кімнаті знижується на 5 градусів. А втрати тепла взимку через вікна знижуються на 30%. Заощаджуйте гроші на опаленні та кондиціонуванні приміщення.
 4. Завдяки ролетам вікна цілі після бурі чи сильного граду.
 5. Ролетний профіль з перфорацією має маленькі отвори, що пропускають сонячне світло у приміщення. Також він дозволяє розглядати вітрини магазинів, навіть коли магазин закритий.

Дизайн ролет від Лінії Комфорту

Наша компанія пропонує великий вибір дизайнерських рішень для ролет, завдяки чому Ви підберете ідеальне рішення для будь-якого фасаду. Вибирайте колір за своїм смаком із класичної палітри, або у фактурі дерева чи металу.

Ми пропонуємо 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів, які забезпечують різні варіанти поєднання ролет із фасадом будівлі. Також можна підібрати різні поєднання кольору полотна та обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будинку, а обрамлення – під колір покрівлі чи навпаки.

Якісний ролетний короб – запорука краси та довговічності конструкції

Від вибору ролетного короба залежать експлуатаційні властивості виробу. Неправильно підібраний або неякісний короб нівелює всі плюси ролетів, тому підбором, виготовленням та встановленням ролетів повинні займатися професіонали. Майстри Лінії Комфорту рекомендують наступні поєднання:

 1. Короби 45 ° і 20 ° – ідеальний вибір для будівель з серйозною геометрією.
 2. Круглі та напівкруглі короби успішно підкреслять плавність ліній та гармонійність усіх елементів фасаду.
 3. Вбудований короб прихований у ніші віконного або дверного отвору, забезпечить красу зовні, завдяки чому вся ролетна конструкція органічно впишеться в інтер’єр будь-якої будівлі.

Щоб замовити ролети за індивідуальним проектом або з нашого каталогу, зв’яжіться з менеджером Лінії Комфорту та отримайте безкоштовний швидкий прорахунок вартості конструкції.

X