Наші якісні послуги - запорука Вашого комфорту!

Швидкий розрахунок вартості послуг

Розрахувати

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОГО МОНТАЖУ

Якісний замір – запорука правильного виготовлення та подальшого швидкого монтажу конструкцій. Від заміру залежить підсумковий вид виробу, його надійність, довговічність та експлуатація.

Наші спеціалісти – професіонали високого класу, які мають багаторічний досвід. Тому в Лінії Комфорту Ви можете замовити замір вікон, замір дверей, замір ролетів, воріт та маркіз із впевненістю у сумлінному та оперативному виконанні сервісу!

Викликати замірника

Як ми працюємо

 1. Приймаємо заявку
 2. Консультуємо
 3. Виїжджаємо на замір
 4. Заключаємо договір
 5. Виготовляємо продукт
 6. Доставляємо виріб на об`єкт
 7. Здійснюємо установку

Для отримання попереднього розрахунку вартості заповніть форму на нашому сайті та надішліть заявку. Після отримання запиту з вами зв'яжеться менеджер і з’ясує необхідні для розрахунку параметри. Усі звернення обробляються в будні дні з 9:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00.

Досвідчений менеджер охоче проконсультує з усіх можливих питань. Розповість, які варіанти існують, чим вони відрізняються, допоможе підібрати рішення під ваші потреби та бюджет.

Правильний замір – гарантія відсутності проблем при виготовленні виробу та на етапі установки. Тому коли основні питання узгоджені, наш фахівець виїжджає на замір. Досвід і професіоналізм дозволяють врахувати всі важливі нюанси на об’єкті та не допустити помилок на інших етапах.

Підписання договору – важливий момент, який створює безпечні умови для співпраці. В договорі зафіксована підсумкова ціна, характеристики обраного виробу і терміни виконання робіт.

Наша компанія більше 15 років займається виготовленням широкого спектру продукції. Всі наші майстри - професіонали, тому ми виконуємо замовлення вчасно та швидко.

Наші водії дбайливо довезуть виріб на об’єкт, навіть якщо Вашї адреси немає на картах.

Монтаж – досить складний процес, який має свої особливості . Наші співробітники мають багаторічний досвід та постійно вдосконалюють майстерність на виробничій практиці, що дозволяє їм швидко та якісно виконувати свою роботу.

Корисні відео

Лінія Комфорту встановила 260 ролетних систем в ТРЦ Retroville

Це наймасштабніший об'єкт над яким ми працювали. Лінією Комфорту було виготовлено та встановлено понад 260 ролетних систем для магазинів та кафе в новому ТРЦ Retroville в м.Київ. Ми готові до нових масштабних об'єктів.

Наші роботи

Металопластикові вікна та двері
Суцільноскляні вікна та двері в кольорі антрацит з ефектом віддзеркалювання
Вікна, захисні ролети, гаражні ворота та в’їзні ворота з хвірткою
Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – квартира. Необхідно встановити металопластикові вікна та двері на терасі.Читати більше

Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити суцільноскляні вікна та двері в літньому будиночку.Читати більше

Лінія Комфорту

Город: Київ

Монтаж:

Об’єкт – приватний будинок. Необхідно встановити металопластикові вікна та двері, захисны ролети на выкна першого поверху, секційні ворота в гараж та в’їзні ворота і хвіртку.Читати більше

Часті питання

Які послуги надає Лінія Комфорту?

Компанія Лінія Комфорту надає наступні послуги:

 1. Виготовлення широкого асортименту виробів: у нас Ви можете купити вікна, купити двері, купити ворота, замовити ролети, маркізи, підібрати перегородки для дому та офісу.
 2. Монтаж виробів на об’єкті: після виготовлення продукції наші фахівці здійснюють професійну установку конструкцій. У нас можна замовити монтаж вікон під ключ, монтаж дверей, монтаж воріт під ключ, установку ролетів, маркіз, облаштуванні перегородок.
 3. Діагностика та дрібний ремонт: у разі виникнення дискомфорту у роботі конструкцій або дрібної поламки, звертайтесь до нас по допомогу. Наші майстри швидко приїдуть та полагодять вікна, двері, ворота, ролети і маркізи, перегородки. Також ми здійснюємо профілактику конструкцій.

Яка вартість послуг?

Вартість послуг розраховується індивідуально, бо залежить від багатьох факторів. Дізнатися вартість послуг саме для вашого випадку можна у менеджера компанії.

Послуги

Компанія Лінія Комфорту понад 15 років надає послуги з облаштування, захисту та облагородження особистого та бізнес простору. Високу якість продукції та послуг, що надаються нашими спеціалістами, вже оцінили тисячі задоволених клієнтів, які поступили мудро і вирішили вибрати нашу компанію для виробництва, встановлення та сервісного обслуговування:

 • Вікон
 • Дверей
 • Перегородок
 • Ролетів
 • Маркіз
 • Воріт.

Переваги Лінії Комфорту

Вибір продукції та послуг нашої компанії – вигідне вкладення капіталу, оскільки переваги Лінії Комфорту допоможуть Вам заощадити час, гроші та нерви.

 1. Ми – компанія-виробник, а не посередник, який перепродає чужу продукцію з націнкою. У нас є власне високотехнологічне виробництво, де ми виготовляємо весь асортимент запропонованих виробів.
 2. Ми використовуємо при виробництві лише перевірені часом та сертифіковані матеріали преміум-класу від провідних світових брендів – профілі, склопакети, фурнітуру, що є запорукою виняткової якості виробів, їх довговічності та комфортної експлуатації.
 3. Всі наші майстри та менеджери – фахівці з великим досвідом, що забезпечує професійний підхід до справи та високий результат роботи.
 4. Ми надаємо гарантію на всю виготовлену та встановлену продукцію, а також здійснюємо повний сервісний супровід та обслуговування, надаємо послуги навіть після закінчення гарантійного терміну.
 5. Ми працюємо «під ключ» – швидко, якісно, ​​сумлінно. Здаємо об’єкти вчасно, не залишаємо купи будматеріалів.

Купити вікна в Києві та Київській області, купити двері, перегородки, купити ролети, ворота та маркізи в Лінії Комфорту можна в один клік, обравши готовий стандартний проект у нашому інтернет-магазині або замовити вікна, вибрати міжкімнатні двері на замовлення, зв’язавшись із нашим менеджером. Він надасть безкоштовну консультацію та виконає попередній розрахунок вартості об’єкта, допоможе оформити індивідуальний проект та погодить виклик замірника.

X