Ковшові маркізи

Ковшові маркізи на вікна — функціональні тканинні навіси для захисту віконних та дверних прорізів від прямих сонячних променів, вітру, дощу та снігу. М’які лінії та насичені відтінки фасадних конструкцій купольного типу підкреслюють архітектурні особливості старовинних міських особняків, згладжують суворі контури сучасних будівель.

Носії рекламної інформації

Купольні маркізи для вікон не тільки надійно захищають приміщення від атмосферного впливу, ненав’язливо доповнюють декор фасаду, а й служать найефективнішими носіями рекламної інформації. Козирки над віконною групою або вхідними дверима, виконані в корпоративних кольорах, добре помітні з тротуару, проїжджої частини, з вікон сусідніх будов.

Логотипи та назви торгових підприємств, нанесені на ковшові маркізи, привертають до себе увагу перехожих, водіїв транспортних засобів і пасажирів. Брендований навіс над вітриною магазину або входом до закладу HoReCa вказує на серйозне ставлення компанії до свого іміджу та щиру турботу про відвідувачів.

Типи ковшових конструкцій

При виборі навісу важливо враховувати архітектурний стиль будівлі, специфіку комерційного об’єкту та кліматичні умови регіону. В інтернет-магазині «Лінія комфорту» можна замовити ковшові маркізи для вікон і дверей будь-яких розмірів, конфігурації та функціональності:

  1. Прямокутна або аркова форма. Різна геометрія навісів купольного типу дозволяє купити маркізи для вікон і дверей з однією, двома або більшим числом стулок.
  2. Стаціонарна чи складана конструкція. Віконна маркіза, що складається з декількох ребер, формується на основі нерухомого литого каркаса або динамічної системи. Промені козирка розсуваються вручну або за допомогою електроприводу.

Для класичних міських будівель ХІХ–ХХ ст. актуальний монтаж навісів усередині отворів (не перекриває унікальну ліпнину). Накладний спосіб установки характерний для сучасних будівель.

Експлуатаційні переваги купольних навісів

Ковшова маркіза над вікном — найпрактичніша фасадна конструкція в міських умовах. Купольні навіси відрізняються невисокою ціною, комфортним сонцезахистом та іншими експлуатаційними перевагами:

  • матеріал козирка не боїться вологи, високих та низьких температур. Він стійкий до механічних пошкоджень;
  • віяловий принцип розташування ребер ковша забезпечує постійний натяг тканини, що гарантує наочність нанесених логотипів, найменувань, слоганів;
  • асортимент кольорів полотна, представлений у шоурумі «Лінії комфорту», ​​дає можливість вибрати тканину, орієнтуючись на фірмові кольори та оздоблення фасаду.

За ковшовими маркізами легко доглядати. Вони не потребують регулярного складання/розкладання, за рахунок чого рідко виходять з ладу і надійно служать довгий час.

X