В’їзні ворота

Створюємо ворота, які служитимуть роками

1.  Використовуємо напівавтоматичний зварювальний апарат, що робить з’єднання непомітними.

2. Робимо в каркасі потрібні отвори і ретельно прибираємо металеву стружку перед нанесенням фарби. Тому ворота не ржавіють після дощу .

3. Фарбуємо у фарбувальній камері, куди не потрапляють пилюка, волога та комахи. Наносимо один ґрунтовий шар, далі два шари трьох компонентної фарби TМ Hammerite. Тому покриття не змінює свій колір, не стирається, не лущиться і не має тріщин.

4. Встановлюємо алюмінієвий захисний куточок на верхній трубі полотна воріт. Він захищає лакофарбове покриття каркасу від викачування направляючим роликом.

5. Заповнюємо герметиком щілини і стики каркасу, щоб вода, сніг, бруд туди не потрапляли.

6. Робимо вентиляційні отвори у каркасі. Там не замерзає вода і ворота не деформуються зимою.

В’їздні ворота

В’їзна брама – частина огорожі території приватних володінь, житлових комплексів, садових товариств, промислових об’єктів та ін. Вони служать декільком цілям: захищають, прикрашають, створюють зручні та безпечні умови для паркування.

Які ворота встановити

Для початку зробіть вибір між розстібними та відкатними конструкціями. Якщо дозволяє ширина ділянки, встановлюють полотно, що пересувається вздовж огорожі. Воно не перегороджує вулицю та не забирає корисну площу у дворі. Якщо ширина майданчика обмежує можливості або ви є шанувальником класики, встановлюйте двостулкові в’їзні ворота.

Другий важливий момент – спосіб керування. Автоматичні ворота позбавляють зайвих рухів, створюють комфортні умови для в’їзду в негоду, зберігають час, підвищують вашу престижність. Механічні незалежні від примх електроніки, їх простіше обслуговувати, зміст обходиться дешевше.

В’їзна брама повинна стати частиною ландшафтного дизайну, тому доведеться вибрати відповідний матеріал заповнення каркасу:

  • метал з кольоровим полімерним покриттям (профнастил, фільонка, стальбрус, жалюзі, горизонт);
  • сендвіч-панелі – міцний багатошаровий матеріал із хорошими теплоізоляційними властивостями;
  • полікарбонат – напівпрозорий полімерний продукт підвищеної міцності.

Не забудьте про тих, хто без коня, замовте ворота з вбудованою хвірткою. Вона не вимагатиме додаткового отвору в паркані, але має не для всіх зручний поріг. Якщо це проблема, краще встановити її окремо.

Все ще точно не знаєте, які в’їзна брама купити? Обговорити питання з нашими консультантами. Проведемо точні виміри, швидко зробимо розрахунок вартості, встановимо із тривалою гарантією.

X