Відкатні ворота

Створюємо ворота, які служитимуть роками

1.  Використовуємо напівавтоматичний зварювальний апарат, що робить з’єднання непомітними.

2. Робимо в каркасі потрібні отвори і ретельно прибираємо металеву стружку перед нанесенням фарби. Тому ворота не ржавіють після дощу .

3. Фарбуємо у фарбувальній камері, куди не потрапляють пилюка, волога та комахи. Наносимо один ґрунтовий шар, далі два шари трьох компонентної фарби TМ Hammerite. Тому покриття не змінює свій колір, не стирається, не лущиться і не має тріщин.

4. Встановлюємо алюмінієвий захисний куточок на верхній трубі полотна воріт. Він захищає лакофарбове покриття каркасу від викачування направляючим роликом.

5. Заповнюємо герметиком щілини і стики каркасу, щоб вода, сніг, бруд туди не потрапляли.

6. Робимо вентиляційні отвори у каркасі. Там не замерзає вода і ворота не деформуються зимою.

Відкатні ворота

Ворота – візитна картка будь-якої ділянки. Оформлення в’їзної зони потребує уважності, розрахунків. Розсувні конструкції стають все популярнішими, випереджаючи стандартні розстібні моделі.

Переваги відкатних конструкцій

Розсувні ворота популярні, виходячи з таких причин:

  • відсутність обмежень за висотою транспорту – у двір заїде як звичайне легкове авто, і вантажівка чи трактор;
  • надійність конструкції;
  • стійкість до дії вітру, відсутність вітрильності;
  • легкість, плавність закривання, відкривання – стулки не «ляснуть», не травмують людину, що стоїть біля них, а повільно рухатимуться вздовж паркану;
  • можливість використання будь-якого матеріалу – можна обшити основу профнастилом, сайдингом або зовсім зробити коване полотно.

Вам не доведеться очищати територію від снігу – для порівняння: звичайні розстібні моделі без попереднього прибирання відкрити не вдасться.

Плюс ще й у тому, що у дворі не потрібно звільняти простір для відкриття конструкції. Полотно рухається рейкою вбік. Компактність відкатних моделей стала основною причиною попиту них. Особливо конструкції актуальні при облаштуванні території приватних будинків у межах міста, дач, підземних гаражів, критих парковок, автостоянок, сервісних центрів тощо. Додатково в полотні можна встановити хвіртку.

Щодо недоліків, то він лише один – ціна. Розсувні конструкції дорожчі за стандартні розстібні через необхідність підготовки фундаменту, використання спеціальних роликів, що направляють.

Доступні варіанти управління

Компанія «Алютех» пропонує відкатні ворота з ручним або автоматичним керуванням. Простий механічний варіант актуальний у тих випадках, якщо вам не доводиться часто відкривати і закривати його. Наявність рейки, якою рухається полотно, полегшує експлуатацію. Вам не доведеться прикладати серйозних зусиль. Головні переваги ручного механізму полягають у невисокій вартості та автономності.

Ворота з автоматичною системою управління закриваються і відкриваються за допомогою пульта. Водієві не доведеться виходити з машини у негоду. Дистанційне керування дозволяє значно скоротити час на в’їзд, виїзд із двору, звести до мінімуму фізичні зусилля. Ще один важливий плюс – можливість керування зі смартфона. Для цього необхідно встановити спеціальний модуль Wi-Fi. Якщо ви раптом забудете пульт будинку або на роботі, машину на вулиці залишати не доведеться. Ворота з автоматикою дорожчі, але цей недолік повністю компенсується зручністю в експлуатації.

Якісні ворота для дому та бізнесу

У компанії “Лінія комфорту” ви можете замовити розсувні ворота. Ми пропонуємо:

  • безкоштовний виїзд замірника;
  • монтаж у будь-який час;
  • виготовлення та встановлення під ключ;
  • безкоштовне обслуговування зсувних конструкцій протягом року з монтажу;
  • якісний сервіс.

Термін виготовлення складних конструкцій обговорюється індивідуально. У нас можна придбати додаткові аксесуари, фурнітуру. Для виклику замірника або отримання інформації зателефонуйте нам.

X